#wykopparty #wykopparty8
Jedzie ktoś jutro pociągiem o kryptonimie (Ś)Mieszko? Może jakoś się umówimy w Poznaniu na dworcu, żeby razem iść do tego klubu?
Jedzie ktoś jutro pociągiem o kryptonimie (Ś)Mieszko? Może jakoś się umówimy w Poznaniu na dworcu, żeby razem iść do tego klubu?























Kto, o której i skąd wyrusza? Dajcie znać skąd jedziecie!
#wykop #wykopparty #poznan
źródło: comment_Q5sSsNNnEqICwMjNvvD421DZf5kVaiJH.jpg
Pobierz@wykop: szkoda, lubię grać w gierki.