Praktycznie od czasu opublikowania wersji testowej appki na #ios serwisu wykop zgłaszam te same błędy/braki funkcjonalności. Czy istnieje szansa, że twórcy je zapisali i rozwiązują owe kwestie? Czy moje zgłoszenia idą sobie na „śmietnik”? xD

Ps: Bugi w appce to jest to. Klikniesz raz „wyślij” i masz 20 wpisów. Sorry ludzie. To nie moja wina..
Już skasowane.

#wykopios #ioswykop #nowywykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sin-: Cześć (ツ) Wszystkie Wasze zgłoszenia do nas trafiają. Tworzymy z nich zadania, ustawiamy priorytety i zgodnie z nimi wypuszczamy kolejne poprawki. Śmiało zgłaszaj - zapoznajemy się z każdym zgłoszeniem.
  • Odpowiedz
Trochę przedwcześnie ucieszyłem się zaproszeniem do testowania nowej aplikacji Wykopu na iOS, bo mam wrażenie, że nie do końca wszystko tam działa ¯_(ツ)_/¯

#wykop #wykopios #wykop20
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yupitr: Nie możesz dodać wpisu, ani go skomentować, obrazki nie wyświetlają się w całości, nie masz wglądu w listę swoich komentarzy na mikro. Tyle na ten moment znalazłem, a nawet nie szukałem.
  • Odpowiedz
Właśnie tak mi się wydawało, ale zaznaczałem ją, odswiezalem i dalej widziałem zablokowany tag (°°


@Majronn: Dalej bedziesz widzial jak przewijasz mikro. Nie zobaczysz nowych wpisow na tagu.
  • Odpowiedz
Wykop popsuty. Problem z plusami. W aplikacji mobilnej można dawać wiele plusów a przez stronę ani jednego.

W tym wpisie licznik pokazuje więcej plusów niż jest nicków po rozwinięciu.

#wykop #maciejpsuje #wykopios
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach