Oni tak serio? Oni nie wiedzą, że głosy dopiero będą liczone i zaraz może być 55/45 w któraś stronę? #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Shatter
- 2

Padaj
via Wykop- 2
@Shatter: tak tak, 70/30 zaraz
Skrzat5241
via Wykop- 1
@Padaj: 70/70
- 9
Jedno pięknie pokazują te wybory,ze Rafałek "na żyletki " wygrywa z gangusem. Piękny obraz jak Polacy mają w dupie Rafałka i jakie społeczeństwo jest głupie głosując na gangusa.
#wybory
#wybory
#wybory
kaczynski (specjalnie mala litera) wlasnie powiedziala, ze "zmienimy polske". To co oni robili przez 8 lat PELNEJ wladzy?
kaczynski (specjalnie mala litera) wlasnie powiedziala, ze "zmienimy polske". To co oni robili przez 8 lat PELNEJ wladzy?
@Proogramista: no właśnie zmieniali Polskę, tylko że w szambo
@senkjuseba: E kurde to zdjęcie jest prawdziwe? Mazurek, Fogiel, Stanowski, Bosak, Bestia z Kutna. Oni tam razem przy jednym stole siedzą? Taką ekipę zmontowali?
- 1
@MYexodus: zależy kto się dosiądzie do okrągłego stołu, ale tak, na tamten moment z 15 minut sobie dyskutowali w dobrym składzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file6626088806023741866
Pobierz@mr_ponglish: po podliczeniu głosów się nie dostał i stał się memem
@mr_ponglish ona wstawiła to po wyborach do euro a rano się okazało, że się typ nie dostał
- 9
#wybory Nawrocki tym cytatem z Biblii poleciał trochę Opowieścią podręcznej... ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem zaczął coś bredzic o tym, że "coś go spotkało na drogach całej Polski" tylko nie wyłapałem co... Chodziło o prostytutki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8
źródło: 1748805353625
Pobierz- 2
Bosak walczy XD #wybory
#wybory czy do exit pollu liczą się głosy z zagranicy ?
@nebanyjigger: nie
@nebanyjigger liczą, czy też raczej szacują zagranice.
Córka Nawrota najlepsza
#wybory
#wybory
@merciless85 nawet ona wie, ze jej stary to mem xD
Swoja droga, czym Batyr sie tak stresuje albo czego mu brakuje, ze az na wasach sie spocil? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Swoja droga, czym Batyr sie tak stresuje albo czego mu brakuje, ze az na wasach sie spocil? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 0
@kujukuju: Przecież ja się jej nie czepiam xD. Rozbawiła mnie tylko. Pozytywny dzieciak
- 10
#wybory Co ten Nawrocki gada…boże, mam nadzieję, że te wyniki zostaną dowiezione.
Porównajcie sobie mogę Trzaskowskiego do tego patusa.
Porównajcie sobie mogę Trzaskowskiego do tego patusa.
@Norbercikk: gdzie jest wieczor wyborczy trzaskowskiego online?
- 4
130k głosów zdecydowało wg exit pollu
#wybory
#wybory
źródło: obraz_2025-06-01_211804671
Pobierz@lifapek: musiałeś użyć do tego chatagpt? 0.006*uprawnieni do glosowania*frekwencja
@Markowowski: młodzi, zdolni, wykształceni, z wielkich miast. Ale to ci, ze wsi to debile, bo zagłosowali na karolka XD
#wybory
Jezu chryste, tyle afer z nawrockim a i tak pomimo tego prawie zremisował z trzaskiem, z kim ja żyje...
Jezu chryste, tyle afer z nawrockim a i tak pomimo tego prawie zremisował z trzaskiem, z kim ja żyje...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@login_zajety_sic:
Znam osobiście 5 osób które otwarcie przyznało się do głosowania na Nawrockiego
1. „Bo tak kazał Mentzen”
2. „Bo za granicą będą go szanować bo się będą bali że im p----------i”
3. Bo jestem prawakiem
4 i 5 nie potrafili/ nie chcieli podać powodu
Znam osobiście 5 osób które otwarcie przyznało się do głosowania na Nawrockiego
1. „Bo tak kazał Mentzen”
2. „Bo za granicą będą go szanować bo się będą bali że im p----------i”
3. Bo jestem prawakiem
4 i 5 nie potrafili/ nie chcieli podać powodu
- 6
Ten Wpis został usunięty
źródło: temp_file7289998786045717436
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nikita_Mazepin: może zażyła cukierki taty
@Nikita_Mazepin: snusy podbiera staremu
#wybory
Chłop mówi im w twarz że jest kandydatem obywatelskim a po nich to spływa że im pluje w twarz
Chłop mówi im w twarz że jest kandydatem obywatelskim a po nich to spływa że im pluje w twarz
- 1
Oby wynik się nie zmienił ale różnica jest tak niewielka że ja się jeszcze nie cieszę bo pisiorą często rosło w oficjalnych wynikach do exit poll
#wybory
#wybory























