Oni tak serio? Oni nie wiedzą, że głosy dopiero będą liczone i zaraz może być 55/45 w któraś stronę? #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedno pięknie pokazują te wybory,ze Rafałek "na żyletki " wygrywa z gangusem. Piękny obraz jak Polacy mają w dupie Rafałka i jakie społeczeństwo jest głupie głosując na gangusa.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Nawrocki tym cytatem z Biblii poleciał trochę Opowieścią podręcznej... ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem zaczął coś bredzic o tym, że "coś go spotkało na drogach całej Polski" tylko nie wyłapałem co... Chodziło o prostytutki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Co ten Nawrocki gada…boże, mam nadzieję, że te wyniki zostaną dowiezione.

Porównajcie sobie mogę Trzaskowskiego do tego patusa.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@login_zajety_sic:
Znam osobiście 5 osób które otwarcie przyznało się do głosowania na Nawrockiego
1. „Bo tak kazał Mentzen”
2. „Bo za granicą będą go szanować bo się będą bali że im p----------i”
3. Bo jestem prawakiem
4 i 5 nie potrafili/ nie chcieli podać powodu
  • Odpowiedz
Oby wynik się nie zmienił ale różnica jest tak niewielka że ja się jeszcze nie cieszę bo pisiorą często rosło w oficjalnych wynikach do exit poll
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach