#wybory

czy Wy nie rozumiecie, że większość Polaków nie może już słuchać i patrzeć na Trzaskowskiego, Tuska i resztę ekipy która ciągle kłamie, nie ma własnego zdania i poglądów, a ich jedynym celem jest władza? To wszystko przy wsparciu mediów, brukseli, niemiec itd.

Wystarczyły 2 lata ich ponownej władzy (mimo przejęcia tvp i pozostawienia pisowi tylko republiki) by ludzie się zaczęli przekonywać że ekipa mocna jest tylko w gębie, a
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za tepy narod wybrali kontynuacji wojenki politycznej pomiedzy POPISem

8 lat zlodziejstwa pisu nie starczylo...

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HOT TAKE EXIT POOLE NIE ISTNIEJĄ
od prawie 10 lat jestem na kazdych wyborach i nikt mnie nie pytał
#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pepega bo moze Twoja komisja nie daje miarodajnych wyników względem ostatecznych. Ja już dwa razy wypełniałem, co prawda zawsze oszukiwałem ale wypełniałem :-P
  • Odpowiedz
#wybory 52,9 proc. wyborców w wieku 18-29 lat zagłosowało na Karola Nawrockiego. Na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 47,1 proc. najmłodszych wyborców. Juleczki pewnie będą młodych chłopaków atakować
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tv zarublika już wiedzą, że przewaga do 3% urosła dla Nawrockiego #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

late wykopoll
#wybory

na kogo głosowałeś

  • Trzaskowski 60.1% (137)
  • Nawrocki 39.9% (91)

Oddanych głosów: 228

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam wychodki?
Nacieszyli się kilka godzin?
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hahahahhahahahaahahhahaha ahhahahahahahahhaah
Beka z was i waszego tęczowego pupilka Sorosza hahahahahahhahahaaa
2 wybory z rzędu xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cosipi - Jak tam wychodki? 
Nacieszyli się kilka godzin?
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hahah...

źródło: lewaczek

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Te wybory Trzaskowski przegrał wystąpieniem Tuska, piwem z Mentzenem i swoimi obiecankami. Trzaskowski sprzed 5 lat by to spokojnie dowiózł. Nie można być jednoczesnie za zielonym ładem, mocno wspierać srodowiska LGBT, a pic p--o i sie tym chwalic z osoba ktora neguje praktycznie wszystko z tej listy i z listy kandydatow ktorzy przekazali poparcie. A na trzeci dzien opowiadac kolejne bajki w inna strone. Tak stracił poparcie z każdej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@LordRegis: ale on raz byl postepowy raz nie, zaleznie do kogo poszedl. To jest problem. Ja zupelnie nie wiem jakie on ma naprawde poglady i plany. Rozwalili totalnie kampanie po czym postawili na tych kiboli Nawrockiego. Słabe to wszystko
  • Odpowiedz
#wybory Dużo młodych głosowało na Nawrockiego. Nawet na Dude tyle nie głosowało. Zaraz się okaże serio młodzi zdecydują ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory wieksze miasta (warszawa, wroclaw poznan szczecin gdansk) powinny dac jakies 500k... ale brakuje 800k chyba koniec... roznica moze byc still 200k~~ na korzysc batyra
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach