Poda mi ktoś linka do tego wpisu, w którym była dyskusja o tym, że różowe paski są cały czas podrywane przez wykopów, bo jest im łatwiej w internecie niż w irl?
Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie cierpię, kiedy #tagi są umieszczone w #srodek #wpis przecież to wygląda co najmniej nienaturalnie :| tagi powinno sie wstawiać na końcu, bo to tylko dodatek. #gorzkiezale #nabijamwpisy #whocares
Ta osoba ktora odpisywala mi na wpis w sprawie problemu ze strona z #ror niech mi wybaczy, doszedlem juz do tego jak to rozwiazac, wiec dlatego usunalem :/ a pozniej zobaczylem ze przyszlo akurat powiadomienie, ale nie zdazylem go zobaczyc i nie wiem tez od kogo :(