#wpis numer 905
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
Może mi ktoś podać link do gościa co dzisiaj miał kaca i usłyszał wschód słońca? Były jeszcze jakieś dinozaury, ale google mi nie znalazło ten wpis :<
#kiciochpyta
#wpis
#ktokolwiekwidzialktokolwiekwie
#kiciochpyta
#wpis
#ktokolwiekwidzialktokolwiekwie
- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Celinka95: tylko mniej gejowo
- 0
@Adrianq: To prawda, aczkolwiek podobieństwo wielkie. Matka Jana Adama II pochodziła z rodu Von Wilczek. Może to jacyś dalecy krewni Biedronia?
źródło: comment_7BWA5HyxvlLKY2cqGbwxb6eKaidWE5yu.jpg
Pobierz- 0
@valbrig: mapy nie ale za to drugi mini odkurzacz całkowicie za darmo+darmowa wysyłka na terenie Polski, Radomia oraz Białegostoku(do Sanoku wysyłamy kurierów kamikadze+10pln), promocja ważna tylko przez 15 minut!!
- 0
@fasfsrheeahgdfhds2: null null acht ziben cwaj
Prezydent śmieszkuje w najlepsze, Maciej i mirko na showupie, a nocna dopiero się zaczyna... :D
#wpis #tag #cotosiedzieje
#wpis #tag #cotosiedzieje
- 1
- 3
- 1
@fasfsrheeahgdfhds2: ha-ha
- 0
@burakdupek: nie wolno
@fasfsrheeahgdfhds2: swoje nicki i hasła
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@chlopiec_z_zapalkami: A więc to jest Twój 1300 wpis. Hm.
konto usunięte via Android
- 1
#wpis
- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@nanoo: Eh kolejny plus-bot?
- 1
http://www.wykop.pl/link/1645951/naped-grawitacyjny-generatorow-mocy-technologia-na-sprzedaz/
Ma ktoś 10 mld euro na zbyciu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wpis
Ma ktoś 10 mld euro na zbyciu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wpis
Pod tym wpisem odpowiadają osoby, które nigdy przenigdy nie miały depresji. #wpis #chcewaspoliczyc #prosba
- 1
@Witold-Gombrowicz: A, o tym mówisz... Cholera.
333 #wpis
konto usunięte via Android
- 1
Hm same niebieskie paski piszo #wpis
- 0
@WiemKimJestFanf: Kombinuj jedzenie, a nie na wykopie siedzisz :/
- 0
@Wapniak: wybieraj
źródło: comment_w3cjPmGuEO4ksDNbEbUKLvJFBgW9HiNm.jpg
Pobierz- 2
Przeglądałem przed chwilą mirko gorące 6h i gość się pytał jak się ochłodzić oprócz polewania wodą, wiatraka i czegoś tam jeszcze. Teraz tego wpisu nie ma..
#kiciochpyta #pytanie #wpis #mirko
#kiciochpyta #pytanie #wpis #mirko
- 1
@Koller: http://www.wykop.pl/wpis/4804635/zdycham-z-goraca-co-moze-pomoc-noca-oprocz-pryszni/
Ten wpis został napisany 6,5h temu (3:08). Także to logiczne, że skoro patrzysz na 6h gorące, to go nie bedzie.
Ten wpis został napisany 6,5h temu (3:08). Także to logiczne, że skoro patrzysz na 6h gorące, to go nie bedzie.
- 1
@stefan_pompka: @Vasek: dzięki. na 12h też przerzuciłem ale widocznie był gdzieś dalej i jeszce nie dotarłem tam
- 1





















http://www.wykop.pl/wpis/6646800/kto-nie-pije-juz-do-sylwestra-bo-slyszal-wschod-sl/