Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hacerking: Ja mam ochotę na żarty, takie rzeczy mnie nie ruszają jeśli nie dotyczą osób, które znam osobiście. Zwyczajnie zaakceptowałem fakt, że tragedie i s-----------a dzieją się cały czas (teraz gdy piszę ten komentarz też wiele osób cierpi). Świata nie zbawisz, więc nawet nie próbuj.
  • Odpowiedz
Nigdy mnie to wcześniej nie interesowało ale po co drogie paliwo?:/ Moze młode osoby w miastac tego nie odczuwają, ale jeśli ktoś musi co chwile dojeżdżać 25km to jest na fair. #wpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach