Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@UFC_Jest_W_Dupie: a raczej to co kiedys bylo uchem, a potem zostalo kawalkiem kalafiora
Komentarz usunięty przez moderatora
- 23
Zapraszam do obejrzenia walki mojego zawodnika na Wotore 2(oczywiście ten co wygrał( ͡° ͜ʖ ͡°)). Marek trenuje MMA od 3 lat, trening motoryczny pod moim okiem trenuje już ponad rok. Początkowo miał problem wykonać ruch hip hinge a obecnie podnosi w martwym więcej od @DywanTv xD, gdzie nie jest to jego dyscyplina sportowa. Jeżeli jest ktoś zainteresowany na czym polega przygotowanie motoryczne w sw to piszcie w

- 11
@Darksed: Dlugie rece ma pewnie.
Ty mógłbyś wystartować, największy koleś miał 205 i 137 kg, przy tobie wyglądałby jak gnojek xD
@Mam_wiecej_niz_13lat: Albo ja przy nim jak butterbean... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
jak myślicie gromda to będzie sukces komerycyjny?
zasady proste, mordobicie konkretne, walki były bardzo ekscytujące już na pierwszej gali
do tego borek jako organizator, który ma już duże doświadczenie i jakieś zaplecze finansowe
na pierwszej gali dzięki prostemu zabiegowi z pseudonimami jak "tyson", "brodacz" czy "kickboxer" udało im się wypromować bohaterów, których ludzie zapamiętali
a kto zapamięta Pasternaka czy zwycięzce pierwszej edycji wotore (bo ja nie)
#ksw #wotore
zasady proste, mordobicie konkretne, walki były bardzo ekscytujące już na pierwszej gali
do tego borek jako organizator, który ma już duże doświadczenie i jakieś zaplecze finansowe
na pierwszej gali dzięki prostemu zabiegowi z pseudonimami jak "tyson", "brodacz" czy "kickboxer" udało im się wypromować bohaterów, których ludzie zapamiętali
a kto zapamięta Pasternaka czy zwycięzce pierwszej edycji wotore (bo ja nie)
#ksw #wotore
@UFC_Jest_W_Dupie: zgadzam sie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Obejrzałem #gromda z odtworzenia, nie widziałem jeszcze #wotore więc nie ma porównania, ale ogólnie uważam że #boks nawet na gołe pięści będzie bardziej nudny niż #mma . Oczywiście co kto lubi - na gromdzie było więcej akcji niż w klasycznym boksie, mniej się opłacała obrona stąd więcej się działo. Stąd lepiej się oglądało niż boks zwykły.
Spodziewałem się chuliganki, okazało się że każdy tam
Spodziewałem się chuliganki, okazało się że każdy tam
@laczensio: @fapowiczowski: mogliby zrobić z tego zawody kiboli xD I tak obiecujący sportowcy się tam nie zgłoszą.
@fapowiczowski: obserwuje peje kibicowskie ze swojego miasta by wiedzieć co jest 5. powiem tak, patologia to mało powiedziane xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 10
No i tak jak się spodziewałem #gromda z sama stójką będzie dużo lepsza niż #wotore z parterem. Ring sprawia, że zawodnicy muszą być czujni żeby nie wylądować na linach, w wotore zawodnik na cofce zazwyczaj wypada z areny i wszystko zaczyna się od nowa. W gromdzie brak parteru sprawia że walka jest ciągle dynamiczna, a w wotore różnie to bywa (taki parter jak Pasternak to kozak, ale 100
źródło: comment_1591516379heyeaE9NH3j1Y4HsgBAVsE.jpg
Pobierz@Matt3rs: sama walka i przerwy na plus. Sam nie jestem fanem zapasów dlatego boks czy kickboxing bardziej w taka formula dla mnie sie wpisują.
Jedynie z minusów to cała oprawa, otoczka. Wotore zrobiło to fajnie w stylu takim antycznym. Gromda to taki kiczowaty fight club. No ale same walki o wiele bardziej mi sie podobały.
Jedynie z minusów to cała oprawa, otoczka. Wotore zrobiło to fajnie w stylu takim antycznym. Gromda to taki kiczowaty fight club. No ale same walki o wiele bardziej mi sie podobały.
@Matt3rs: Jak wejdą znane nazwiska np z boksu to będzie nuda, zobacz jak wyglądała walka Gromadzkiego. Trochę wyszkolenia technicznego obu kolesi spowodowało, że wyglądało to jak zwykły boks. Gromda będzie fajna, jak będzie chuliganka.
Bardzo fajnie gala wyszła. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, myślałem że będzie zbyt brutalnie i będą leżeć jak brodacz. Myślałem też, że pokażą się słabiej od wotore, a tu ich zjedli. Zawodnicy dobrze dobrani, widać że nie ma co dawać jakiś dwóch doświadczonych, bo walka wtedy długa i nudna,kibole i seby nadają się idalnie. Choć myślałem, że będzie cepwliada i kondycyjnie noe wytrzymają, ale wyszło fajnie. Komentarz perfekcyjny. Klimat początkowo odstraszał, ale poźniej
@UFC_Jest_W_Dupie: a co Ci nie leżało w Wotore? Druga gala całkiem przyjemna, jak w------i zasadę z wypadaniem za ring.
Wiadomo, że w formule MMA jest więcej kalkulacji i kombinowania, ale mnie dlatego mma,.do oglądania i trenowania, bardziej dlatego leży.
Chociaż z drugiej manki od MMA wolę szeroko pojętą "kickboxerska" stójkę.
Wiadomo, że w formule MMA jest więcej kalkulacji i kombinowania, ale mnie dlatego mma,.do oglądania i trenowania, bardziej dlatego leży.
Chociaż z drugiej manki od MMA wolę szeroko pojętą "kickboxerska" stójkę.
- 0
@maciejewsky: chyba różnica poziomów, to było najgorsze na gali wotore. W stójce tylko na pięści aż tak tego nie widać.
- 5
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@KulfonToPrzyMnieModel: to już inna sprawa ;p
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















https://www.facebook.com/piotr.kurowski.9256/posts/1368221553378443
#sportywalki #mma
Komentarz usunięty przez autora