Za pewien czas zorganizujemy konkurs, w którym do wygrana będą czołgi "Primo Victoria". Jeśli jesteście aktywnymi graczami #worldoftanks, przy okazji lubicie zespół #sabaton, to zapraszamy do obserwowania nas na #wykop oraz na naszym fanpage'u, aby być na bieżąco. Będą też płyty zespołu "The Last Stand".
#powermetal #metal #czolgi #gry #grypc #muzyka
#powermetal #metal #czolgi #gry #grypc #muzyka



















#wot #worldoftanks
Ciekawe dlaczego defender czy stg nie mają dwóch wielkich weakspotów po bokach... ;)