@wuju84: właśnie to jest bardzo słabe. Zazwyczaj jest jakiś jeden garnek i jak się dobrze ustawisz za domkiem/kamieniem to go ukryjesz, ale żeby kuźwa z dwóch ston dać weakspoty?
Ciekawe dlaczego defender czy stg nie mają dwóch wielkich weakspotów po bokach... ;)
  • Odpowiedz
Za pewien czas zorganizujemy konkurs, w którym do wygrana będą czołgi "Primo Victoria". Jeśli jesteście aktywnymi graczami #worldoftanks, przy okazji lubicie zespół #sabaton, to zapraszamy do obserwowania nas na #wykop oraz na naszym fanpage'u, aby być na bieżąco. Będą też płyty zespołu "The Last Stand".

#powermetal #metal #czolgi #gry #grypc #muzyka
metalnewspl - Za pewien czas zorganizujemy konkurs, w którym do wygrana będą czołgi "...

źródło: comment_yJysprQF17fnTMCNeIe9K0B5enylbC9E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołg jest dobry, tylko jak każdy francuz pancerz jako tako. 90mm już daje radę, jak nie możesz przebić to wal odłamkami(żadne tam goldy-chyba, że za dużo mamony) ARL 44 zrekompensuje Ci wszystko na armacie 212pen(6t !!!). Ogólnie buły za 240 na 5t nie są złe. Faktycznie, pierwsze dwa działa trzeba wymęczyć. Nie masz wolnego?
  • Odpowiedz
Jakoś tak wyszło, że jestem w posiadaniu kodu ZAPROSZENIOWEGO (tylko na nowe konto) do WOT, więc jak ktoś ma ochotę to brać śmiało. Tylko bądź porządnym mireczkiem i daj znać, że użyłeś w komentarzu. CDX-E8NMG-BHD3D-UVYYV
#wot #worldoftanks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shox: 100 ostatnich bitew w porównaniu do innych graczy na serwerze, tylko że wyświetlana wartość moe aktualizuje się po bitwie. Zagrałeś świetną bitwę, ale zmienia to tylko jeden składnik ze średniej ze 100 bitew. W międzyczasie wielu graczy zagrało amx30 i podniosło swoje wyniki bardziej niż ty
  • Odpowiedz
Jak zdobyć Żeton z misji "Z powrotem w służbie!"? Kutasy z WG nie napiszą dokładnie o co chodzi tylko napisali aby zebrać jakieś żetony? Tylko jakie są wymagania?! Zrobiłem dwie pozostałe misje i nie dostałem żetony do trzeciej misji, więc jak to zdobyć?
#wot #worldoftanks
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach