Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
@shox: ale bogol, dej pare baniek mam hore czołki
#wot #worldoftanks nowa jakosc weekendowego raka .Kasa sie musi zgadzac
źródło: comment_rdzLKzwwWEO8K2piy1Re6c6PN3SXbE9q.jpg
Pobierz- 0
@PePeHa: na 8 tierze niestety takie cyrki
Komentarz usunięty przez autora
#wot #worldoftanks znizka na garaze , naprawki itp 50%
- 4
Jak to jest z tymi zmianami w misjach osobistych? Sytuacja jest taka, że nie robiłem ich na artach (dosłownie kilka tylko wykonałem na stuga) a resztę klas robiłem tak, żeby mieć jak najwięcej wyróżnień. Czy teraz przed paczem na szybko robić te na artach żeby dostać rozkazy czy będzie można na spokojnie je odzyskać?
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
- 1
tu opisane co i jak

@piniondz: Ile zrobisz pietnastych misji z honorami tyle bedziesz mial rozkazów. jeden rokaz= 1 misja ominieta. $ rozkazy = 1 misja 15 ominieta.
Mirasy czy #neostrada #fiber nadaje się do grania w #wot? Jakie są pingi - lepsze niż na adsl? Nie zależy mi na tym 600mbit, mam obecnie kablowe 60 od mmedia i zazwyczaj 60-70.
#orange #worldoftanks
#orange #worldoftanks
- 0
@poradnikspeleologiczny: pewnie 20-30ms mniej będzie
@poradnikspeleologiczny: tutaj wypinguj sobie serwery http://lg.tpnet.pl/
#wot #worldoftanks
Dostałem kod -20% na wszystko ze sklepu premium. Mam na wydanie jakieś 100zł. Kupić złoto, czy jakąś premkę? Superpersa już mam( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostałem kod -20% na wszystko ze sklepu premium. Mam na wydanie jakieś 100zł. Kupić złoto, czy jakąś premkę? Superpersa już mam( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 17
- 2
M53/55 czy B-C 155 58 na robienie wszystkich misji osobistych? Z racji tego, że od przyszłego patcha niektórzy będą musieli znosić w dupę to chociaż niech to będzie najszybsze i najmniej bolesne...
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
- 1
@Zgubilem_Login: Moim zdaniem lepsze będzie M53/55. Do niektórych misji można zamontować działo 155 mm ze względu na czas przeładowania, który przydaje się do misji typu zadaj ogłoszenia 10x. Odnoszę też wrażenie, że artą 9 tieru jest łatwiej być na szczycie tabeli pod względem expa co też jest czasem potrzebne.
- 1
@fliperro: niższy tier zawsze dostaje więcej expa za bicie wyższego. Mam na razie francuza VII tieru, którego robiłem 2 lata temu, ale przy obecnych zmianach jednak amerykaniec będzie lepszy.
#wot #worldoftanks kiedy przecena na materiały eksploatacyjne, trochę mam braki w garażu ;(
- 1
@minusuj: na święta?
#wot #worldoftanks #tylewygrac
Nareszcie! Po 6 latach nierównej walki wygrałem z rakiem! Pijcie ze mno kompot!
Nareszcie! Po 6 latach nierównej walki wygrałem z rakiem! Pijcie ze mno kompot!
źródło: comment_QyvSF0MLSvjh67IiY6g1ZrEkRCPYIjkF.jpg
Pobierz@Prince_Prospero: a nie lepiej sprzedać konto/ oddać mirkowi?
Kuuuuurłaaa, ten uczuć gdy braknie ci setnej sekundy od ostatniego killa, a masz perfekcyjny meczyk (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Ani jednej złotej pestki, ani 1hp straconego...
#wot #worldoftanks
Ani jednej złotej pestki, ani 1hp straconego...
#wot #worldoftanks
źródło: comment_UE2X0RCf1ViAjUKOCH6hog9Pqrpskkl5.jpg
Pobierz- 1
Ani jednej złotej pestki
@Zgubilem_Login: Szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°), ładnie na + ze srebrem. Rozumiem to dobrze, wczoraj bym miał Radleya też ale na OBJ 268 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 4
No i wpadły trzy marki. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jeszcze tylko trochę i odblokuję T-100lt, ale załogi jednak nie przeniosę. T-54 ltwt. bardzo przyjemnie się gra.
#wot #worldoftanks
Jeszcze tylko trochę i odblokuję T-100lt, ale załogi jednak nie przeniosę. T-54 ltwt. bardzo przyjemnie się gra.
#wot #worldoftanks
źródło: comment_IvJ2uXNQsU72EvOBY6TfjxjJmbBv0MUo.jpg
PobierzMa ktoś superpershinga?
Zastanawiam sie czy go nie kupić. Jak obecnie wygląda nim gra? idzie coś ugrać na standardowych pestkach?
#worldoftanks #wot
Zastanawiam sie czy go nie kupić. Jak obecnie wygląda nim gra? idzie coś ugrać na standardowych pestkach?
#worldoftanks #wot
@Eyescream: ja mam, blisko 1k bitew na nim już mam zrobione. Przed buffem był kupą wolnego żelastwa z upierdliwym pancerzem dla wroga. Trzeba umieć nim grać to wtedy nie irytuje się tak człowiek. Pancerz jest dobry, ale tylko na średnich lub dużych dystansach, z bliska ma 2 weakspoty na dachu i 2 na policzkach oraz 1 na kadłubie. Zarabia bardzo przyzwoicie, ale trzeba przeżyć jak najdłużej a to większości nie
- 0
kup sobie fcm`a
@Uriel0987 kiedys to byl typ. Teraz nie ma typa. Kiedys to byly czasy. Teraz nie ma czasow.
Pamietam jak losowalo po 5 typow na team. Jechaly do przodu z predkoscia lajtow i pancerzem ht xD
NIC sie nie dalo zrobic (╯︵╰,)
Pamietam jak losowalo po 5 typow na team. Jechaly do przodu z predkoscia lajtow i pancerzem ht xD
NIC sie nie dalo zrobic (╯︵╰,)
- 1
#wot #worldoftanks
Info od aslaina :
info: I've returned from hospital, surgery was successful, but now I need to recover to 100% hp. It will take some time (~ 3 months). I will try to maintain the updates when I can. Next week I will receive info from my docs if I need some extra treatment since cancer is a b*tch you know... Thank you for kind words
Info od aslaina :
info: I've returned from hospital, surgery was successful, but now I need to recover to 100% hp. It will take some time (~ 3 months). I will try to maintain the updates when I can. Next week I will receive info from my docs if I need some extra treatment since cancer is a b*tch you know... Thank you for kind words
- 1
@1Jurko: tak/nie
- 2
@szaremyszki: dostał raka od gry...


















#wot #worldoftanks
źródło: comment_LyIz8D43UhSpb79WnZg1rsB0U9tqr9s1.jpg
Pobierz