Wpis z mikrobloga

@Sahkez: @NarcoPolo: O nie! postać w książce miała rude włosy, to jest tak kluczowe dla historii że teraz wszystko straciło sens. Po co ten wiedźmin w ogóle pomaga Triss skoro ona nawet nie jest ruda, głupie!

Ludzie już kompletnie zdebileli na punkcie odwzorowywania książki. To jest adaptacja, i oczywiste że pewne szczegóły będą się różnić, bo albo nie zostały doprecyzowane, albo autorzy adaptacji Sobie to inaczej wyobrażają, albo te szczegóły
Mirkosoft - @Sahkez: @NarcoPolo: O nie! postać w książce miała rude włosy, to jest ta...

źródło: comment_dCh6vDG7Q14zMxCBc5fQzMfIxsWYocuA.jpg

Pobierz
Chłop w każdej scenie, w której przewijała się Triss podkreślał jej barwe włosów czyli "Jej dumę i znak rozpoznawczy" a ty #!$%@?, że to nie jest ważne


@NarcoPolo: No i co z tego? Książkowa Triss jest ruda. Serialowa nie jest. Serial to nie jest tworzenie ilustracji do książki. To jest osobne dzieło bazujące na książce. Podlega ocenie jako coś osobnego, i oceniajmy czy jest dobrze zrealizowane, ma sens, czy jest spójne
@SeriouslyDude: pewnie dlatego że to nie ja tworzyłem mema tylko go skopiowałem z reddita, można się było domyślić biorąc pod uwagę fakt że jest w języku angielskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) , zresztą nie miał na celu podsycanie waszej gównowojenki tylko moim zdaniem był po prostu zabawny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
O nie! postać w książce miała rude włosy, to jest tak kluczowe dla historii że teraz wszystko straciło sens. Po co ten wiedźmin w ogóle pomaga Triss skoro ona nawet nie jest ruda, głupie!

@Mirkosoft: żeby było śmieszniej, to ci którzy mają ból dupy o wygląd Triss (że nie jest jak w książce) jako przykład jak powinna wyglądać pokazując postać z gry. Tylko że Triss z gry też nie ma z