@Galvay: Nie no nazywanie Wikingów fantasy to trochę przesada ale nie też nie mówię w żadnym wypadku że to serial historyczny. Swoją drogą jestem ciekaw czy będzie posiadać niewolników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Galvay: Serio potomkiem olbrzymów? Nie no spoko zobaczymy, Ragnar i Ivar tez uwazali się za potomków Odina ale tak poza tym to ciezko powiedzieć by tam byly jakieś fantastyczne motywy, nie licząc jakichś wizji.
  • Odpowiedz
#witcher #wiedzmin #seriale #netflix

Do prac nad drugim sezonem "The Witcher" zaangażowano dodatkowe studia od efektów wizualnych, "Rodeo FX" i "MR.X". Według mnie oznacza to tyle, że Netflix będzie chcieć mieć sezon drugi zrobiony bez jakichkolwiek opóźnień, nawet przy absurdalnie krótkim czasie na postprodukcję, mniejszym niż pół roku jeżeli plotki o sierpniowej premierze są prawdą.

Ewentualnie oznacza to znacznie większą skalę sezonu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Nigdy nie grałem w żadną wersję #wiedzmin #witcher mam ochotę zacząć. Pytanie czy zaczynać od 1 części czy np można od razu 3? Nie spieszy mi się, grać będę tylko for fun
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czaq: Jeśli nie znasz treści książek a chcesz grać w gry, to polecam taką kolejność: W1, W2, przeczytanie książek, granie w W3.
Trójka jest, moim zdaniem, ogromnym spoilerem w stosunku do Sagi, a zarazem bez znajomości Sagi nie zrozumiesz wielu wątków z gry. W przypadku W1 i W2, bezpośrednie związki z wydarzeniami czy bohaterami z książek są dużo mniej istotne i nie mają tak dużego wpływu na frajdę z grania.
  • Odpowiedz
@czaq: Jeżeli nie przeszkadza Ci przestarzała grafika, to zdecydowanie od jedynki. Pierwszy Wiedźmin pod wieloma względami jest nawet lepszy niż trójka (klimat, muzyka) Dwójka jest najsłabsza, ale nadal bardzo dobra. Krotka, jednak najbardziej nieliniowa i intensywna. No. Uwielbiam trójkę, jest wielka, rozbudowana itp. ale moją ulubioną jest zdecydowanie część pierwsza
  • Odpowiedz
Za chwilę odpalę pierwszy raz w życiu Wiedźmina 3. Jakieś złote rady na początek żeby gra była przyjemniejsza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#wiedzmin3 #witcher
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szmektalekawurst: A zobacz jeszcze jak się odpala wiedźmin na GFN to odpala się pierw menu steam. To jak jesteś w tym menu steam przez usługe geforce now to wejdź w zakładke sklep, znajdź ten expansion pass i co tam ci pisze? Jak jest w bibliotece to naciśnij graj, może wtedy to połączy.
  • Odpowiedz
@alonso117 problem rozwiązany :) dzięki @alonso117. Włączamy grę przez gfn. Kiedy odpali się okienko Steam to klikamy na grę, następnie na "zarządzaj" (ikonka koła zębatego), wybieramy z listy "właściwości", otwiera się okno w którym wybieramy zakładkę "dlc" i zahaczamy dodatki które chcemy. Po tym instalują się dodatki i można pykać :D
  • Odpowiedz