@vexov: średnio warto. Dużo słabsze od Nianticowych produkcji. To robiła firma Spokko. Czekam na questy (teraz ich nie ma), i na ewentualną interakcję z innymi (teraz można tylko wysyłać sobie losowe paczki). Uniwersum lubię, to sobie gram. Chcę zebrać komplet zabitych potworów. Legendy pojawiają się rzadko. Szału nie będzie jak wydadzą, ludzie pograją trochę i pewnie się znudzą.
  • Odpowiedz
skończyłem serial wiedźmin, no gra o tron toto nie jest, jak ktoś czytał książkę lub grał w grę to raczej poczuje zawód, jak ktoś nie czytał to się pogubi o co tu w ogóle chodzi, postacie są jakieś nijakie, dialogi, które robiły robotę w książce tutaj też nic specjalnego, historie z książki trochę pozmieniane, ale to akurat na plus, polski dubbing też dla mnie słaby, do takiego słuchowiska to w ogóle nie
U.....e - skończyłem serial wiedźmin, no gra o tron toto nie jest, jak ktoś czytał ks...

źródło: comment_1623060317eBRfNOdt39Ssw6rb3P83DF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na plus, że nie ma propagandy typowo netflixowej


historie z książki trochę pozmieniane, ale to akurat na plus

@UFC_Jest_W_Dupie:
- Calanthe na uczcie wyskakująca z tekstem, że nie będzie się poddawała prawom stworzonym przez mężczyzn (BTW jednocześnie zamiast pełnej godności, mądrej i sprytnej królowej jednocześnie przez scenę wejścia na ucztę zrobili z niej kobietę, która naśladuje raczej stereotypowe męskie zachowania, do tego zubożyli jej intrygę w kwestii Jeża).
- Yennefer, która wygłasza monolog
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: e tam, przesadzacie, ja rozumiem oburzyć się na triss którą wybitnie źle ucharakteryzowali (zobaczcie se zdjęcia tej aktorki na insta, jakby ją przefarbować na bardziej kasztanowy i nie dawać jej ujęć w ciemnym świetle gdzie wygląda na ciemniejszą, to naprawdę byłaby podobna) ale te zerrikanki nie były opisane wyglądowo i tutaj chyba po prostu przemawiają uprzedzenia, że jprdl jak to czarne baby mogą być uznane za ładne i wystąpić
  • Odpowiedz
@Nihas: Nazywa się Kroniki Tytanii Tom I nie wiem czy są inne tego typu do znalezienia. W menu drzazg jest w zakładce 'Proza'. Była w domu Peralezów po pierwszym zadaniu z nimi.
  • Odpowiedz
@donOGR: To dla mnie też jest jakieś głupie gadanie xD Nawet plemiona odcięte totalnie od cywilizacji mają jakieś wzorce urody. Walka z tym to jak walka z wiatrakami. Taka jest już ludzka natura, że szukamy rzeczy które uważamy za piękne, potem one nam się nudzą i tak w kółko.
  • Odpowiedz
oglądam tego #witcher i się zastanawiam co to jest, historie w porównaniu do książki tak spłycone i skrócone, że póki co konkretna lipa jest po dwóch odcinkach
dalej gorzej będzie czy się może coś rozkręci?
#wiedzmin #netflix
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde zagrałbym taką paskudną górą mięśni Letho w W4, na przykład jakaś przygoda w Zerrikanii albo nieznani zabójcy uśmiercają Geralta i na wezwanie cesarzowej Cirilli (a ma doświadczenie w byciu cynglem Nilfgaardu) musi dorwać tych którzy to zrobili.
#wiedzmin #wiedzmin3 #witcher
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#netflix #seriale #witcher

Serio Gaunter O'Dim w serialu #wiedzmin będzie kobietą?
1 sezonu nie dałem rady do końca obejrzeć mając nadzieję że drugi sezon będzie już normalny ale teraz to nie wiem czy w ogóle próbować zaczynać go oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shhocker: serial Wiedźmin jest dobry dla ludzi którzy nigdy wcześniej nie mieli żadnej styczności z tym uniwersum bo jak ktoś zna jakieś postaci, fabułę itp a Netflix odwraca kota ogonem jak to ma w zwyczaju to niektórym niezbyt to się może podobać
  • Odpowiedz