Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raa_V: naciągneli fabułe, ale jak dla mnie po to żeby ją bardziej dosadnie pokazać widzowi i zrobić walkę z super bossem :D

Jedyne co mnie niepokoi, to to jak Emhyr otwarcie powiedział, że Ciri to jego córka. Przecież to prowadzi do tego, że każdy o tym powinien już wiedzieć.. i dlaczego Ciri nie miałaby do niego po prostu wrócić?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@kaspe na 99% chciał żeby to nie dorownało książkom a tylko podbiło sprzedaż. Gościowi z takim ego zależało na takim poziomie. Zawsze powtarzał ze.tylko jego historia jest oryginalna.
  • Odpowiedz
W ostatnim odcinku ostatniego sezonu Ciri stoczy walkę na śmierć i życie przeciwko Morvranowi Voorhisowi. Walka stoczy się na księżycu, a nagrodą będzie wulkaniczny pierożek, który może zamienić noc w dzień i vice versa. Ciri potężnym uderzeniem młota dwuręcznego rozetnie Morvranowi buta, a ten ogłosi swoją porażkę. Ciri zabierze mu drugiego buta, po czym weźmie wulkanicznego pierożka, zrobi 3 piruety, po czym go zje. Okaże się, że miała zrobić 4 piruety i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy wie, że na wykopie nie ma rasizmu i netflixowy Wiedźmin jest krytykowany wyłącznie za słabą fabułę, kiepskie efekty i odejście od materiału źródłowego.

We wrześniu premiera nowego serialu amazona The Lord Of The Rings, po zdjęciach części głównych bohaterów od razu widać, że będzie za co krytykować fabułę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.imdb.com/title/tt7631058/fullcredits

#netflix #amazon #witcher #wiedzmin #amazon
Prezydent-Camacho - Każdy wie, że na wykopie nie ma rasizmu i netflixowy Wiedźmin jes...

źródło: comment_1640024027e3WqGLjwxzK1Foha7kCn8t.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prezydent-Camacho: fabuła będzie jak w każdym obecnie produkowanym serialu, niespójna i nijaka, oraz mocno nacechowana sztandarowymi netflixowymi przykładami: kobieta będzia miała jaja, biały facet będzie pierdołą, czarny koleś będzie głosem rozsądku, pojawią się też może delikatne odniesienia do lgbt. Można już powoli bingo robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oglądam sobie w najlepsze nowy sezon Wiedźmina, a tu w siódmym odcinku ("Voleth Meir") dopada mnie lekkie zdziwienie - rozpoznałem lokację. Mniej więcej w dwudziestej minucie Jaskier podczas rozmowy z Geraltem zdejmuje koszule i kąpie się u wejścia do groty. Jest to Rydal Cave w okolicach miejscowości Ambleside. Wejście do jaskini jest podtopione i do jej wnętrza można się dostać albo w kaloszach, albo przeskakując po wystających kamieniach. W wodzie roi się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#witcher obejrzałem właśnie drugi sezon. Nie czytałem książki nigdy, więc nie miałem żadnych oczekiwań. Mam wrażenie, że wątki Geralta były jakieś straszne nudne w porównaniu do tych z elfami, cesarstwem czy magami. W ogóle pierwsze odcinki były nudnawe, niektóre sytuacje wydawały się trochę konieczne, ale poza tym pozytywnie oceniam.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zjadacz_Cebuli: przecież jak ktoś nie zna sagi to po 16 odcinkach nie wie o co tam chodzi. Ja nawet nie wiem jaka jest motywacja głównych bohaterów. O sobie biegają i strzelają.
  • Odpowiedz
Mirki i mirabelki: nigdy nie grałem dodatku Krew i wino. I w sumie z tego powodu kusi mnie aby przejść sobie całego Wiedźmina 3 drugi raz.
Do tej pory zarówno Wiedzmina 2, jak i Wiedzmina 3 przechodziłem podobnymi buildami. Mocny Quen + trochę Igni + reszta do walki wręcz. Chciałbym teraz spróbować czegoś zupełnie innego. Ale jednak:
- wydaje mi się, że build pod samą alchemię nie jest dla mnie. Nie jestem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@venomik: Na youtube RaptorPL ma omówionych mnóstwo buildów, są to długie filmiki ale wyjaśni ci wszystko. Ja dzięki niemu zdecydowałem się na build pod alchemię, przy czym zmieniłem sobie 2-3 umiejętności. Ty też nie musisz kopiować wszystko w 100% ale się zasugerować.
Skoro nie grałeś w KiW to pewnie nie wiesz, że wprowadzono arcymistrzowskie rynsztunki które są dopasowane pod dany styl gry, oraz wprowadzono mutacje.
  • Odpowiedz
@venomik: No to myśl i kombinuj. Jak pisałem wyżej niezbyt widzę sens kopiowania buildów w W3. Ani to nie jest gra multi, ani taka gdzie można pójść jakąś ślepą ścieżką z rozwojem.
  • Odpowiedz