musze przyznac, ze #wave w dzialaniu jest bardziej rozczarowywujace niz sadzilem. na konferencji wygladlo to duzo lepiej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wave "niema opcji zapraszania dla osób zaproszonych przez kogoś, mają zapki tylko osoby zaproszone przez google." a feee ;/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach