Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@ramzes8811: remember , no Krieg
@yamnichek_pyesio: Soulstorm był całkiem niezłą grą i Nekroni dostali w końcu potrzebnego nerfa.
- 3
Slanmas Carols time nao

#warhammer40k #figurki #modelarstwo
Pierwszy zestaw w życiu xD za miesiąc 30 na karku, a ostatnio czytam cała Herezję Horusa, drugi raz Mechanicum skończyłem i o figurkach mówiłem to prezenty tematycznie z w40k
W komentarzu bonus
Pierwszy zestaw w życiu xD za miesiąc 30 na karku, a ostatnio czytam cała Herezję Horusa, drugi raz Mechanicum skończyłem i o figurkach mówiłem to prezenty tematycznie z w40k
W komentarzu bonus
źródło: comment_M9uaB3JGWcF3IVktrKPrWDAc15gAnepQ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 80
- 1
Jakby was kusiło zamawiać figsy na ali, to raczej odradzam :P Szarpnąłem się na archona DE z 5 edycji (wycofali go bo był z żywicy), a nigdzie indziej nie jest dostępny, nawet ebay odsprzedaje model z chin to myślę 'dlaczego nie spróbować'.
Używają strasznie tandetnego metalu przy odlewach, wygina się przy najlżejszym nacisku. Widać od groma zbędnego materiału tam gdzie go nie powinno być, a w innych miejscach nie odbiły się szczegóły.
Używają strasznie tandetnego metalu przy odlewach, wygina się przy najlżejszym nacisku. Widać od groma zbędnego materiału tam gdzie go nie powinno być, a w innych miejscach nie odbiły się szczegóły.
@Panas: obczaj bazary na FB albo fora jakieś, może ktoś będzie miał oryginał. Który to model dokładnie?
- 3

- 0
Farby citadel strasznie szybko mi zaschły w oryginalnych pojemniczkach. Słyszałem że to częsty problem.
Czy takie słoiczki z allegro to dobry pomysł jako zamiennik? Czego wy używacie?
#warhammer #warhammer40k #modelarstwo #figurki
Czy takie słoiczki z allegro to dobry pomysł jako zamiennik? Czego wy używacie?
#warhammer #warhammer40k #modelarstwo #figurki
źródło: comment_pdkWFVyZeZpwEqhDo59pKgXfYw8Yycd3.jpg
Pobierz@Viesti ponoć najlepiej się sprawdzają takie pojemniczki jak ma Vallejo.
Domykaj porządnie, a jak nie za często coś malujesz to uszczelnij jakąś gumką czy taśmą.
- 12
Żałuję że zmarnowałem najlepsze lata mojego życia na jakieś gwiezdne wojny, zamiast poświęcić je Imperatorowi. Oficjalne rozgrzeszenie od Eklezjarchii to mój życiowy cel.
#warhammer40k
#warhammer40k
- 2
Idź na karną krucjatę z Lamętnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warhammer40k #wh40k
Dobra Mirki, wracam do przygody z malowaniem figurek. Kiedyś za dzieciaka prenumerowalem władcę pierścieni, pomalowałem trochę figurek. Dziś mam ten zestaw, tylko ten pędzelek, który mam w zestawie xD będzie ciężko ale od czegoś trzeba zacząć. Jakie rady na początek?
Dobra Mirki, wracam do przygody z malowaniem figurek. Kiedyś za dzieciaka prenumerowalem władcę pierścieni, pomalowałem trochę figurek. Dziś mam ten zestaw, tylko ten pędzelek, który mam w zestawie xD będzie ciężko ale od czegoś trzeba zacząć. Jakie rady na początek?
źródło: comment_5V5MRSwBzUgna3xMPoh7l91LVzCLVdDT.jpg
Pobierz@n0rex: no i pilnuj żeby cię nie wciągnęło za bardzo :-D
źródło: comment_Z2vIUSIgqLBGZnac4m53iq26HCVoBblh.jpg
Pobierz@n0rex: Rozcieńczaj farby (choć Citadel i tak nie jest zły pod tym względem). No i bez pośpiechu - baw się dobrze i koniecznie wrzuć efekt pracy.
Wziąłem takiego #warhammer dla syna, jak zacząć w to grać? Jakaś strona po polsku? #warhammer40k
źródło: comment_Ak6C08yFFaPPRgNSxq3epruQYtbUY8J2.jpg
Pobierz- 11
#warhammer40k #warhammer #40k
Oddali kanał yt Astartes.
Sos: https://twitter.com/astartes40k/status/1205050496781668353
Link
Oddali kanał yt Astartes.
Sos: https://twitter.com/astartes40k/status/1205050496781668353
Link
- 2
@ChochlikLucek: Nie, podobno pomimo zabezpieczeń zhakowali kanał i chcieli od gościa hajsy.
Yt w końcu ruszyło dupe jak się hałas zrobił i oddało kanał.
Yt w końcu ruszyło dupe jak się hałas zrobił i oddało kanał.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ThreeLeggedCrow: obczaj sobie czy nie masz koło siebie jakiegoś sklepu z grami/modelarskiego tam będziesz mieć namacalnie i fizycznie wgląd na figurki i materiały i sobie dobierzesz co ci leży. Polecanie swoich ulubionych sklepów mija się z celem bo każdemu co innego leży od pędzli po farby czy techniki malowania.
@yamnichek_pyesio: chodziło mi po prostu czy masz jakieś sklepy z niskimi cenami, czy raczej zaopatrujesz się u lokalsów. Mam kilka takich super duper sklepów nerdowych ale tam ceny potrafią być 50% wyższe niż na gamesworkshop XD
A wy za ile byście mu pomalowali figurki? xD
#warhammer40k
#warhammer40k

Czy to już technokult, czy jeszcze nie? Czy tańcząc można wielbić Omnisjasza?
#warhammer40k #wh40k #techno #katolicyzm
#warhammer40k #wh40k #techno #katolicyzm

- 3
- 2
@dracul: Matko Boska Suwnicowa...

























AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA