Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Nisko lata, będzie padać.
@Ksionc-Tomasz: Wow, Mireczku szacun za malowanie. Możemy wziąć indomitusa na pół, bo ja akurat chce Nekronów :P
@OmarBongo: Podstawki to akurat najfajniejsza rzecz dla początkującego: żadnych wymagań, możesz dać upust wyobraźni, a jak coś nie wyjdzie to zawsze możesz powiedzieć że tak miało być : P
@Ksionc-Tomasz a to szacun. Kup sobie magnesy do x-wingów bo cię cholera strzeli jak będziesz musiał co chwilę doklejać odpadających Inceptorów
- 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GRB00: Chwała Imperatorowi, śliczny
- 14
@Szarozielony: xD

- 3
#wh40k #warhammer #warhammer40k #modelarstwo #figurki
Koledzy i kolezanki z pod znaku malowania fugurek. Zwracam sie do was z pytaniem: jaka lampe do biurka warto dzis kupic?
Siedziec moge glownie po nocach wiec potrzebuje czegos jasnego o w miare naturalnej barwie. Wyczytalem, ze wiele osob poleca lampe VELLEMAN VTLAMP6. Ale to produkcja juz majaca swoje lata.
Czy jest ona dalej tak swietna, czy
Koledzy i kolezanki z pod znaku malowania fugurek. Zwracam sie do was z pytaniem: jaka lampe do biurka warto dzis kupic?
Siedziec moge glownie po nocach wiec potrzebuje czegos jasnego o w miare naturalnej barwie. Wyczytalem, ze wiele osob poleca lampe VELLEMAN VTLAMP6. Ale to produkcja juz majaca swoje lata.
Czy jest ona dalej tak swietna, czy
@ugluck: nie widzę sensu w wydawaniu ogromnych pieniędzy na lampy. Samemu używam jakiejś z Ikei za 4 dyszki i jest git. Czasami zapalam jeszcze tę z sufitu, ale tak to wystarcza. No chyba że masz mieć osobny stół do figurek to wtedy fajnie wygląda taśma led
Używam lampy kosmetycznej z białym światłem i jest spoko
- 7
Tutaj macie dość sporo memów z warhammera 40k tylko wszystkie są po angielsku niestety.
https://imgur.com/a/SPyspJC
#warhammer40k
#wh40k
https://imgur.com/a/SPyspJC
#warhammer40k
#wh40k
Ehhh, się podpaliłem jak zobaczyłem to zdjęcie a się okazuje, że ma co najmniej 6 lat i pojawiło się w książce 3 edycji i teraz znowu wstawili to samo. (╯︵╰,)
#warhammer40k #wh40k
#warhammer40k #wh40k
źródło: comment_1596301869vwzcGv3AXmVXl7w8WZqqG8.jpg
Pobierz- 4
- 4
@Elements: ten też jest fajny
źródło: comment_1596308049ucGnKnEbQZaFdzFn3xkotb.jpg
Pobierz@Elements: afixx shovels!
źródło: comment_1596267923h5Sq6rECy05Khq9gdmvDxY.jpg
Pobierz@Elements:
- 1
http://vanaheim.pl/pl/warhammer-40000-zestawy/17723-first-strike-starter-set.html
Czy taki zestaw wystarczy do gry w tabletopa, czy potrzebny jest podręcznik podstawowy? Wiem, że jest 24stron wprowadzających ale czy to wystarczy na normalną grę i czy jednak warto kupić podręcznik (i jak to wygląda w związku z tym, że jest ta cała 9 edycja wchodząca)?
#warhammer40k
Czy taki zestaw wystarczy do gry w tabletopa, czy potrzebny jest podręcznik podstawowy? Wiem, że jest 24stron wprowadzających ale czy to wystarczy na normalną grę i czy jednak warto kupić podręcznik (i jak to wygląda w związku z tym, że jest ta cała 9 edycja wchodząca)?
#warhammer40k
źródło: comment_1596141041iYVKrhoGdcYenOzi6tjuEC.jpg
Pobierz- 2
@Faiko: jak chcesz na 40k wydać max 2 stówy w pół roku, to nie wróżę rewelacji. Z tym budżetem to imo kill team, bo sensu w 40k na 10 figurek to imo nie ma żadnego
- 1
@Faiko: standardem turniejowym na świecie jest 2000 punktów. Ile to jest jednostek to już zależy od armii, ale powiedzmy, że >15 unitów, modeli średnio >50.
są też armi takie jak imperial knights, gdzie masz 3 dużych kolesi i minimalne składy piechoty do tego (powiedzmy 20-30 modeli), ale masz też takich orków czy demony, gdzie przepychasz po stole 200+ figurek.
ja głównie gram formaty turniejowe na 2000 pkt, natomiast lubie czasem
są też armi takie jak imperial knights, gdzie masz 3 dużych kolesi i minimalne składy piechoty do tego (powiedzmy 20-30 modeli), ale masz też takich orków czy demony, gdzie przepychasz po stole 200+ figurek.
ja głównie gram formaty turniejowe na 2000 pkt, natomiast lubie czasem
- 45
Repostuję...
...bo to moje (złoty tron też). Przeprowadzam renacjonalizację moich memów. REEE REEE (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy.
#heheszki #humorobrazkowy #memy #warhammer40k #warhammer #swiatwedlugkiepskich #pazdzioch40k
...bo to moje (złoty tron też). Przeprowadzam renacjonalizację moich memów. REEE REEE (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy.
#heheszki #humorobrazkowy #memy #warhammer40k #warhammer #swiatwedlugkiepskich #pazdzioch40k
źródło: comment_1596035935Zsgc1eofVoONC2uY4lk7gQ.jpg
PobierzHej,
Po rozejrzeniu się w mieście i w necie, zaczynam się powoli przymierzać do Warhammera bitewniak. Jak dobrze i nie marnując pieniędzy zacząć? #warhammer40k #grybezpradu #wh40k
Po rozejrzeniu się w mieście i w necie, zaczynam się powoli przymierzać do Warhammera bitewniak. Jak dobrze i nie marnując pieniędzy zacząć? #warhammer40k #grybezpradu #wh40k
@magicznyy na start bierz to co ładne. Nekroni dostali nowy Indomitus Box. Space Wolfes będą mogli używać wszystkich jednostek Space Marines więc możesz zacząć dwie armie. Kill Team używa dokładnie tych samych modeli co duży Warhammer tylko w mniejszej ilości na odrobinę innych zasadach. Chodzi o to, że budowa armii będzie trwała naprawdę długo a Kill Team ułatwi start.
@magicznyy do Kill Team na start potrzebujesz jedno pudełko ludków zamiast całej armii. Nie potrzebujesz startera do gry. Teoretycznie podręcznik też nie jest niezbędny jeżeli ktoś może cię nauczyć zasad. Tereny do gry znajdziesz w sklepie gdzie będziesz grał w Warhammera więc Kill Team jest najtańszą opcją na start.
Indomitus na pół też może być niegłupim pomysłem.
Indomitus na pół też może być niegłupim pomysłem.
Czytam sobie Cienie zdrady i te krótkie formy są tak dobrze napisane w porównaniu do większości powieści ze aż dziwne ze to ci sami autorzy... #warhammer40k #herezjahorusa
- 0
@Chemical_Brother: sami Prymarchowie bo to ze szeregowi lojalisci są prezentowani jak ze sztampowej agitki propagandowej to inna sprawa.
- 20
Wszechwybraniec Cezary Cezary.
Mem drugiej świeżości, 100 lat temu wrzucałem na czany i okolice.
#memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy.
#heheszki #memy #warhammer40k #warhammer #13posterunek
Mem drugiej świeżości, 100 lat temu wrzucałem na czany i okolice.
#memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy.
#heheszki #memy #warhammer40k #warhammer #13posterunek
źródło: comment_1595894301qRRieVKU4tyIYf2Wvnj48g.jpg
Pobierz- 6
Bonus dla kumatych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1595894617vg8Tnoo0CyVMNHAde9M3GO.jpg
Pobierz- 11
Template do robienia memów z Wszechwybrańcem który kiedyś zrobiłem.
https://i.ibb.co/5RB4jXM/Everchosen-template.png
#memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy.
#heheszki #memy #warhammer40k #warhammer
https://i.ibb.co/5RB4jXM/Everchosen-template.png
#memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy.
#heheszki #memy #warhammer40k #warhammer
źródło: comment_1595894175RxwluCcSf7qYR9uI074KTC.jpg
PobierzTemplate do robienia memów z Wszechwybrańcem który kiedyś zrobiłem.
@memtejko: UMMMMMMMMMMM, Alpharius wszędzie. Pora na csa :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Gram w dawn of war soulstorm i sobie gralem potyczke kazdy na każdego z komputerami bo sie ucze grac w rtsy. Szybko poszlo, bo nekroni to przekozak ale eldarowie, mimo iz baze zniszczyłem wciaz mieli wiezyczki na niektorych punktach, zamaskowane dodatkowo (nie wiedzialem ze moga byc). Stad dwa pytania - czy to byl jakis bug ze nie zaliczylo mi wygranka oraz czy nekroni maja jakies jednostki/umiejetnosci do infiltracji? Bo nie widzialem, ale
- 2
Ich builderzy na pewno widza ukrytych. Wraithy też.
Musisz zniszczyc wszystkie budynki produkujące jednostki wiec u Eldarów to także te ich bramy.
Musisz zniszczyc wszystkie budynki produkujące jednostki wiec u Eldarów to także te ich bramy.
- 1
@BigAngryPenguin: Avatar of Khaine daje Eldarom też coś ponad limit wydaje mi się.
- 1
@DIO_ dzieki za podsunięcie neuroshimy, mam hexa i uwielbiam te grę. Tylko ciekawy jestem czy ta gra jeszcze żyje?
Afterglow bede obserwował :)
Afterglow bede obserwował :)
- 0
Tylko ciekawy jestem czy ta gra jeszcze żyje?
@magicznyy: Trudniej nieco dostać modele, podejrzewam, że musisz spytać na forach rpg/bitewniaków, albo na grupkach na fejsie.
Adeptus Mechanicus podtrzymuje przy życiu śmiertelnie ranione ciało Boga-Imperatora, złożone na Złotym Tronie po walce z Horusem.
41 milienium - kiepskoizowane
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #warhammer40k #kiepscy
41 milienium - kiepskoizowane
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #warhammer40k #kiepscy
źródło: comment_1595780076vHjlLwRbdrCojW0VMeigr9.jpg
Pobierz- 9
Horus ta zdradziecka menda
@zsokiemowocowym: nie dość, że zdradziecka, to jeszcze łysa menda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1595781829UPDJLK0voozx9BcOhK0I70.jpg
Pobierz#warhammer40k #humorobrazkowy #heheszki
Kiedy dostajesz bęcki od starszego brata i stary wchodzi do pokoju
Kiedy dostajesz bęcki od starszego brata i stary wchodzi do pokoju
źródło: comment_1595777247ZwDiA60Z5hjNiWhCjXt8l3.jpg
Pobierz@zsokiemowocowym: nie wiem w sumie co o tęczowych myślą w Wh40k. Poczytam
- 1
Marines to eunuchy
@zsokiemowocowym: Nie tyle eunuchy, co po prostu mają wyłączony popęd. Oprócz Dzieci Imperatora of course ( ͡° ͜ʖ ͡°)

























W koncu. Po prawie 30 latach przerwy wrocilem do malowania figurek. Pierwsza ukonczona.
Wiem, ze duuuzo do poprawy (podstawka nie ruszona specjalnie) i nauki przede mna. Ale jaram sie jak kiedys za gnojka :)
Zabawa jest przy tym niesamowita!
źródło: comment_1596708377LW2G6C88FzmYSvc2z3z1tF.jpg
Pobierz@thelightful: Czas w osnowie nie płynie jednakowo i w tym samym kierunku. Mógł wrócić do malowania zanim jeszcze zaczął. ʕ•ᴥ•ʔ