@w_szafa: Po pierwszym wydruku i tak kwiatki wychodzą - np. za małe przerwy między otworami w ściance, w kilku miejscach bym poprawił supporty, może niektóre elementy powiększył... Zabawa sie nigdy nie kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Znalazłem na reddicie, co do ostatniego postu z fragmentem książki Dark Imperium o odbyciu rozmowy między Robertem Gilgameszem a Imperatorem. Co myślicie? Poziomu tłumaczenia nie oceniać albo stos ordo hereticus. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Guilliman podążał za kapitanem generałem Valorisem, gdy schodzili w dół ścieżki w kierunku sali złotego tronu. Z każdym krokiem poruszał się coraz wolniej, a jego umysł rozrywał się między praktyczną wiedzą i teoretycznym wyobrażeniem o tym, co
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elements: to fikcja wymyślona? Wiem, że Smerf spotkał się z Imperatorem i po przeczytaniu tego myślałem, że tak to wyglądało. A ty mówisz, że to fanfik @( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kolownik: bierz. Lepiej wydać stówę niż 5 stówek i potem żałować zakupu. Mimo wszystko nie widzę tam farbki "shade" więc nie nadasz figurce głębi. Pamiętaj, że takie figurki są bardzo małe ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wspomniane było, że będąc przykutym do złotego kibla nie jest w stanie mówić, poruszać się itp. w tym fragmencie jest jasno zaznaczone, że przemówił. Czy to znaczy, że GW lub autorzy książek powoli zmierzają w kierunku powrotu Imperatora by kroczył w śród ludzi?

#warhammer40k #wh40k
E.....s - Wspomniane było, że będąc przykutym do złotego kibla nie jest w stanie mówi...

źródło: comment_1597007221tzHFVobdgKhaq0VE21Iyn6.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elements: swoją drogą jak wskrzeszą Dużego E to muszą też mu dać jakiegoś dużego Złodupca. Abaddon to nie ta para kaloszy, może się okaże, że jakaś cząstka Warmastera przeżyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Elements: swoją drogą jak wskrzeszą Dużego E to muszą też mu dać jakiegoś dużego Złodupca. Abaddon to nie ta para kaloszy, może się okaże, że jakaś cząstka Warmastera przeżyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@thority: Sam zostanie arcywrogiem ludzkości ( ͡ ͜ʖ ͡) 10000 lat zamknięty sam, nic nie zostało z chłopa.
  • Odpowiedz
@Pieron:
To zależy na czym drukujesz to raz dwa zależy od żywicy no i trzy od tego jak w programie ustawisz wydruk.

Ja drukuję na Inkspire od zortrax na basic grey i po dobrym ustawieniu modelu figurki wychodzą często lepiej od figurek sprzedawanych komercyjnie. Jedyna mordęga to odcinanie supportu (zle wymodelowany zostawia slady :)
  • Odpowiedz
Czytałem tylko książki i grałem w gry komputerowe i chciałbym już tak na poważnej wsiąknąć w świat malowania modeli i może ewentualnie grania. Taka oferta jest w moim sklepie planszówkowym. Wiem, że teraz wychodzi nowa edycja i mam kilka pytań:

- w sumie chciałym malować bardziej Chaos/Orki, czy w tej edycji wychodzą jakieś ich zestawy?
- z screenu poniżej zainteresowało mnie pudło recruit edition oraz Paints and tools set. Czyli za 232zł
OmarBongo - Czytałem tylko książki i grałem w gry komputerowe i chciałbym już tak na ...

źródło: comment_1596890896c8ABCKSLmMmty9TudyvtDi.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OmarBongo od czego zacząłeś wejście w świat? Sam myślałem kiedyś żeby zacząć patrzyłem w sklepie na herezje horusa, ale jakoś się nie skusilem. Warto dla samych książek/gier?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imperjo: najpierw gry z serii Down of war, potem o tym sobie przypomniałem, znalazłem książki w tym między innymi herezje Horusa i potem grupki na fb i czytanie wiki. Książki wybitne nie są, gry choć stare to prezentują złota epokę rts. Ja samego młotka lubię za przerysowanie, ogromne pancerze, armię astartes rozwalające światy i nie ma tam miejsca na spokój. No i w końcu jakieś sf gdzie to ludzie są
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: kuuurła Magnus nic złego nie zrobił! Że był głupi i emocjonalnie niestabilny to jedna sprawa ale wszystko co robił robił w dobrej wierze. Gdyby Big E wtajemniczył swojego najpotężniejszego psionika w galaktyce w zawiłości związane ze spacznią zamiast zakazywać "bo tak" to mogło by się to rozegrać zupełnie inaczej... Zresztą jego "zdrada" to w równym stopniu wina Russa (którego thez mozna określić jako not the sharpest tool in the
  • Odpowiedz
  • 1
@Kwas_Borowy_III ale to po tym jak zabiłby pół swojego legionu czy przed?? A tak na serio to myślę że byłaby to bardzo wyrównana walka zwłaszcza że Jaghatai Khan (niech będzie sławione imię jego) był jednym z lepszych szermierzy pośród Primarchów. Myślę że nawet jeśli Krwawy Anioł by wygrał to i tak odniósł by ciężkie rany.
  • Odpowiedz