#warhammer40k #modelarstwo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
A jutro wejdą washe, metaliki, lakier satynowy i będzie TT. Pozostałych 19 też się zrobi :D
#warhammer40k #modelarstwo
#warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1615497584uQoEnyAZ3UagzfQ2OYHl7c.jpg
Pobierzhttps://www.warhammer-community.com/2021/03/10/get-12-free-warhammer-pc-games-with-white-dwarf-462/?utm_source=Facebook&utm_medium=Facebook&utm_campaign=WHTV&utm_content=whtvwhitedwarf1003202&fbclid=IwAR36_NCUfmx-8_QJUkWDO0mUhSm6Ae76Pvzzl7em8cE97NgthGCH4F8oESc
Kupię to gdzieś w Krakowie?
#wh40k #warhammer40k
Kupię to gdzieś w Krakowie?
#wh40k #warhammer40k
- 1
@Hades667: no zajebiście buja.Już mogli ją podłożyć do astartes zamiast tego co wymyślili.
Całość poskładana, drukowanie w toku ( ͡° ͜ʖ ͡°) W komentarzu już gotowy kadłub, a nawet dwa.
#warhammer40k #wh40k #warhammer #druk3d #modelarstwo #blender
#warhammer40k #wh40k #warhammer #druk3d #modelarstwo #blender
źródło: comment_16154185106DT4TCpggf9fbisrjWKci5.jpg
Pobierz- 3
- 0
1
Inbox | Primaris Firestrike Servo-Turret / 28mm / Games Workshop

Jeśli w waszej armii nie nastawiacie się jedynie na zmasowany atak, ale również bierzecie pod uwagę obronę, to ta machina będzie dla Was. O zawartości pudełka dowiecie się dzięki uprzejmości sklepu Vanaheim.pl, nie raz prezentowanym w tym serwisie jako skarbnica wszelakich gier bitewnych...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 12
Twórcy Astartes dogadali się z Games Workshop i dostali oficjalne wsparcie i błogosławieństwo na kontynuację swego dzieła!
#warhammer40k #warhammer
#warhammer40k #warhammer

- 0
@MieczImperatora: raczej mogą zrobić „paint it blue”, co było by naprawdę złe
https://www.youtube.com/watch?v=LdI3WuiC6Pw
"Astartes" i GameWorkshop nawiązują współpracę :)
#warhammer40k
"Astartes" i GameWorkshop nawiązują współpracę :)
#warhammer40k
Tylko żeby nie było tak, że pójdzie to trochę po taniości i miało być super a wyszło jak zwykle.
Komentarz usunięty przez autora
- 9
uuu w najnowszym Białym Krasnalu m. in. kody do gierek na steam
https://www.warhammer-community.com/2021/03/10/get-12-free-warhammer-pc-games-with-white-dwarf-462/?utm_source=Facebook&utm_medium=Facebook&utm_campaign=WHTV&utm_content=whtvwhitedwarf1003202&fbclid=IwAR36_NCUfmx-8_QJUkWDO0mUhSm6Ae76Pvzzl7em8cE97NgthGCH4F8oESc
#w40k #warhammer40k
https://www.warhammer-community.com/2021/03/10/get-12-free-warhammer-pc-games-with-white-dwarf-462/?utm_source=Facebook&utm_medium=Facebook&utm_campaign=WHTV&utm_content=whtvwhitedwarf1003202&fbclid=IwAR36_NCUfmx-8_QJUkWDO0mUhSm6Ae76Pvzzl7em8cE97NgthGCH4F8oESc
#w40k #warhammer40k
źródło: comment_1615389346eO6PpX2DgUBt5VX0VsJBra.jpg
Pobierz- 7

- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@HakunaMatata23: znajdź 20 minut wieczorem. Powiedz sobie, że pomalujesz jeden, góra dwa kolory. I nagle zrobi się dwugodzinna sesja.
Co do tego trzymadełka, to jest OK. Ja mam dość duże łapy więc np. korek od wina czy plastikowy kieliszek nie za bardzo mi leżą.
Co do tego trzymadełka, to jest OK. Ja mam dość duże łapy więc np. korek od wina czy plastikowy kieliszek nie za bardzo mi leżą.
- 1
@Ordynat_Michorowski: Bo to WIPek jest i nie rozstawiam fotobudki.
Nowości wydawnicze 2021 w Copernicus Corporation.
"Niezapamiętane imperium" wyszło na koniec stycznia, reszta 1 marca.
Co do Gotreka i Feliksa, to byłem przekonany, że to ostatnia książka o nich. Tymczasem to pierwsza księga (na odwrocie okładki jest miniaturka drugiej). Wygląda więc na to, że będzie jeszcze jeden zakup.
Mściwy syn zaskoczył "niby" twardą okładką (sklep, w którym kupiłem miał opis, że miękka). No jest taka lekko usztywniona. Ilustracja na okładce to XD
"Niezapamiętane imperium" wyszło na koniec stycznia, reszta 1 marca.
Co do Gotreka i Feliksa, to byłem przekonany, że to ostatnia książka o nich. Tymczasem to pierwsza księga (na odwrocie okładki jest miniaturka drugiej). Wygląda więc na to, że będzie jeszcze jeden zakup.
Mściwy syn zaskoczył "niby" twardą okładką (sklep, w którym kupiłem miał opis, że miękka). No jest taka lekko usztywniona. Ilustracja na okładce to XD
źródło: comment_1615222808Xmfwy3hxpHW8gOgM8gCMUn.jpg
Pobierz- 2
@Katedra_z_chlebkiem: Niezapamiętane imperium narazie moim zdaniem najlepsza wydana po polsku część Herezji Horusa. Dość sporo wątków z kilku wcześniejszych książek w końcu zostało w niej wyjaśnione.
- 25
- 4
- 7
I tak się powoli dzisiaj maluje kultystów do armii młodego… #warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1615152585ylh551sk8LX3WP9FtNZBvl.jpg
Pobierz- 0
@OmarBongo: z drugiej strony przy obecnych zasadach są w stanie zaglanować pojazdy.
#modelarstwo #warhammer40k
Słuchajcie, wiem, że im mniejszy pędzel, tym mniejszy jest jego rozmiar. Natomiast nie rozumiem oznaczeń np. 3/0, 10/0 etc. - jak je rozumieć? Czy 3/0 jest większy od 10/0?
Polecicie przy okazji jakieś pędzle? Używam naturalnych od Italerii i ogólnie byłem bardzo zadowolony, ale zawsze musiałem przycinać ich końcówki, bo zawsze był jeden włos, który wystawał bardziej od reszty.
Słuchajcie, wiem, że im mniejszy pędzel, tym mniejszy jest jego rozmiar. Natomiast nie rozumiem oznaczeń np. 3/0, 10/0 etc. - jak je rozumieć? Czy 3/0 jest większy od 10/0?
Polecicie przy okazji jakieś pędzle? Używam naturalnych od Italerii i ogólnie byłem bardzo zadowolony, ale zawsze musiałem przycinać ich końcówki, bo zawsze był jeden włos, który wystawał bardziej od reszty.
@MalowanyPtak to są tak jakby ułamki więc 3/0 jest mniejszy od 2/0. Rozmiarowka zaczyna się od 0, większa jest 1 a mniejsza 2/0 (zwany też 00).
To że malujesz małe figurki nie oznacza, że masz używać małe pędzelki. Lepsze efekty osiągniesz przyzwoitym pędzlem z ostrym czubkiem o normalnym rozmiarze. Osobiście lubię pędzle army painter - np taki zestaw na start w postaci pędzli most wanted.
To że malujesz małe figurki nie oznacza, że masz używać małe pędzelki. Lepsze efekty osiągniesz przyzwoitym pędzlem z ostrym czubkiem o normalnym rozmiarze. Osobiście lubię pędzle army painter - np taki zestaw na start w postaci pędzli most wanted.
@MalowanyPtak:
@SrebrnyKnur: Używam Raphael z serii 8402 i są fantastyczne.
Tu jedna uwaga, rozmiary pędzli są umowne : / - nie ma standardów w tej dziedzinie, i 1 u jednego producenta to np 2/0 u drugiego : /.
Raphael ma np pędzle większe niż Windsor & Newton Series 7, generalnie 2/0 od nich robi świetną robotę do najmniejszych detali, choć ze względu na rewelacyjne włosie używałem pędzla 3
@SrebrnyKnur: Używam Raphael z serii 8402 i są fantastyczne.
Tu jedna uwaga, rozmiary pędzli są umowne : / - nie ma standardów w tej dziedzinie, i 1 u jednego producenta to np 2/0 u drugiego : /.
Raphael ma np pędzle większe niż Windsor & Newton Series 7, generalnie 2/0 od nich robi świetną robotę do najmniejszych detali, choć ze względu na rewelacyjne włosie używałem pędzla 3
- 44
No nie wiem mi to wygląda na barkę bojową... #warhammer40k
źródło: comment_16150128515bOVx9jSuvX3c1vs6q38id.jpg
Pobierz@kozaqwawa: w końcu, ile można czekać
@panzpolski: jeśli oni tu przylecieli to my nie jesteśmy prawdziwą Terrą a nasi przywódcy nie będą chcieli się dołączyć...
- 7
- 2
@Al-3_x ten soundtrack to opus magnum
#warhammer40k #figurki mój pierwszy warhammer xd
źródło: comment_1614941980sr0R05DUBEgFqFqbznmibF.jpg
Pobierz@inzynier_robert: jak na pierwszą to wygląda zajebiście.
- 15
@Tranq: a to da się inaczej?
Komentarz usunięty przez autora






















A Ty jaki typ imion zazwyczaj dajesz swoim postaciom? Bardziej poważne, czy raczej kierujesz się wzorem Obiwana Sherlocka Clousseau?
W moim przypadku to bardzo zależy od grupy. W końcu nie będę biegać moim Tomkiem Zagadką, jeśli dookoła mnie mam samym herosów z potężnymi, pradawnymi imionami ;)
-> https://rgfk.pl/
Hej,
źródło: comment_1615633498GS1DB7dWAASiEzyoFOuTTk.jpg
Pobierz