Mirki spod #banki #waluty
Czy polecicie jakiś bank do przyjmowania przelewów z Dubaju? Tzn, że ja przelewam pieniądze (AED) stamtąd i mogę w PL wypłacić złotówki.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malinblue: W Transferwise i tym podobnych nie widzę takiej opcji, więc zostaje chyba tylko Revolut - wpłacasz tam kartą z emirackiego banku, przewalutowujesz na PLN i wysyłasz przelew na polskie konto. Do 20000zł miesięcznie za darmo, potem 0,5%. W koncie premium za 30zł miesięcznie za darmo bez limitów.
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki obeznane w wymianę #waluty w internetowych #kantor, co jest teraz najlepszą opcją na wymianę wynagrodzenia na złotówki? Z tego co udało mi się znaleźć to chyba nadal Walutomat albo Cinkciarz głównie wchodzą w grę, ale może jest coś jeszcze, co bije oba? A jeśli nie - czy macie jakąś preferencję i dlaczego? Z tego co widzę to różnica na przykładowych kwotach jest rzędu złotówki na każdym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut przegina z tymi weekendowymi cenami. Pare miesięcy temu już raz ich przyłapałem, że rozliczyli transakcję z wyższym kursem niż był deklarowany w chwili wymiany. To co sie dzieje teraz w weekend to juz grube przegięcie
Walutomat: 3,3944/3.3892 sprzedaż/kupno
Revolut: 3,4662/3,3171 sprzedaż/kupno
Ja rozumię prowizję za wymiany w weekend (przeważnie 1%) ale spread na takim poziomie to już kosmos!

#aliexpress #banggood
widmo82 - #revolut przegina z tymi weekendowymi cenami. Pare miesięcy temu już raz ic...

źródło: comment_pqpUxshhzrViHB3a9zM0eutbKaAJezCj.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem, mam takie pytanie.
Jak sprawdzać kurs walut na #revolut? Mianowicie interesują mnie 2 waluty: € i $.
W apce pokazuje mi, że 1$ = 3,31 PLN, gdzie na #cebulaonline widnieje kurs Revolut 3,47.
Druga sytuacja, w apce pokazuje mi 1€ = 4,07 PLN, a na guglach 4.16.

Sugerować się apką, czy jest gdzieś jakaś strona z aktualnymi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teczowisazabawni: To czy jest weryfikacja przy giełdzie only krypto-krypto (bez FIAT), to zależnie od obowiązujących przepisów w danym państwie i tego, jak dobrych prawników ma dana giełda, oraz od tego czy chcą w dupe wchodzić rządzącym czy nie. Czyli tutaj to giełdy robią jak chcą, większość nie ma weryfikacji przy operacjach krypto-krypto na szczęście.

A jakbyś zrobił giełdę krypto-FIAT, bez weryfikacji, to podziałałbyś 2-3 miesiące i siedziałbyś w pace, za
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@world: Teoretycznie zostaje opcja sprawdzania kursu na stronie rosyjskiego banku centralnego. Uzasadnienie też bardzo naciągane
  • Odpowiedz
@world: >po wcześniejszym uzyskaniu ustnej zgody na udzielenie takiej informacji.

Nie podamy Panu kursu walut i co pan nam zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sylw1905: Dlaczego? Pieniądz to pieniądz =p Ino nie idź w szczycie jak wszyscy wracają z pracy i są mega kolejki, no chyba, że bardzo nie lubisz ludzi =D A tak serio to bez problemu coś kupisz, nie overthinkuj
  • Odpowiedz