Raz kupiłem na allegro gierkę trochę taniej niż na steam, sprzedający kupił ją moim kontem za ruble, i od tego czasu nic na tym koncie nie kupowałem. Nie mam na kompie żadnych VPN itd, jeżeli teraz spróbuję kupić za ruble (nie zmienię waluty na złotówki) to da rade sfinalizować zakup? Steam nie usunie mi tej gierki potem? To by było chyba zbyt piękne, tamten typ z allegro pewnie na jakimś VPN'nie leciał.
Detalowiec - Raz kupiłem na allegro gierkę trochę taniej niż na steam, sprzedający ku...

źródło: comment_EGeoYQL0ArQNjAQYjv5ZIBoc8Ex3e8n8.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Detalowiec: legenda glosi, ze ktos kiedys dostal bana za kupowanie z vpn, ale nie ma takiego co by to potwierdzil XD
Pewnie ich wywoza do lasu i zakopuja po strzale w potylice

  • Odpowiedz
Kolejny smartfon za darmoszkę od Citi Handlowego. Tym razem padło na *LG K30 Dual Sim 16 GB*.
W przeciwieństwie do ostatniej promocji, gdzie bank oferował Oppo AX7, warunki otrzymania nagrody są dużo łatwiejsze do spełnienia. Wystarczy, że złożycie wniosek o wydanie karty kredytowej (wydanie i korzystanie z niej jest darmowe, okres bezodsetkowy wynosi 56 dni), a po jej przyznaniu, w ciągu trzech miesięcy wykonacie płatności bezgotówkowe o łącznej wartości 2000 zł. [Tutaj
JakDorobic_com - Kolejny smartfon za darmoszkę od Citi Handlowego. Tym razem padło na...

źródło: comment_Xe2Ascv4OnqwEATg2r0YbAi61YZADVA8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darmowa karta i 40zł od Revoluta + 10zł ode mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Rejestrujesz się z mojego reflinka.
2. Potwierdzasz tożsamość.
3. Wpłacasz min. 20zł na swoje konto (najlepiej kartą, szybko i bez prowizji) i zamawiasz bezpłatną kartę.
4. Czekasz na kartę i płacisz nią za coś w sklepie lub od razu (bez czekania
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#banki #oszczednosci #inwestycje #waluty #dolar #euro

Mam ~80k pln oszczędności. Dotychczas przerzucałem z jednego konta oszczędnościowego na drugie, ale przy tej kwocie znalezienie czegoś z oprocentowaniem chociaż 3% jest ciężkie. Ostatnio miałem w Getin, widzę, że jest tam też opcja konta oszczędnościowego w EUR lub USD. Zastanawiam się, czy nie podzielić tych oszczędności w jakiś sposób na 3 części EUR/USD/PLN
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TavexPL: Okej to to mamy wytłumaczone. To teraz załóżmy dwie hipotetyczne sytuacje. Paczka przychodzi i opakowanie jest uszkodzone, otwieram przy kurierze, a monety nie ma co wtedy zrobić i druga sytuacja odbieram paczkę, bo jest ok sprawdzam potem monetę, a nosi jakieś niepożądane ślady bądź jest w jakimś stopniu uszkodzona co wtedy mogę zrobić? Trzeciej sytuacji nie opisuję, bo jest po prostu okej ;)
  • Odpowiedz
@SPRANTKILL
1. Paczka jest ubezpieczona, więc wyślemy monetę ponownie albo zwrócimy pieniądze.
2. Reklamacje co do produktów rozpatrujemy indywidualnie, ale jeszcze nam się nie zdarzyła taka sytuacja. :)
  • Odpowiedz
Halkomirko, dwie promocje na wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

200 zł przelewem (nie w formie vouchera, karmy dla gekona czy talonu na balon) otrzymacie za założenie Konta Jakie Chcę w Santanderze, wpływ minimum 1000 zł (może być z innego Waszego konta) i trzy transakcje kartą. Za spełnienie kilku innych warunków możecie zgarnąć dodatkowo 230 zł. Dawno nie było tak pieniężnej promocji. Konto możecie otworzyć za pomocą
JakDorobic_com - Halkomirko, dwie promocje na wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

200 zł ...

źródło: comment_P3d5QQPgkFXXG1BsA5YBy2LNd4tNOm03.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darmowa karta i 40zł od Revoluta + 10zł ode mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Rejestrujesz się z mojego reflinka.
2. Potwierdzasz tożsamość.
3. Wpłacasz min. 20zł na swoje konto (najlepiej kartą, szybko i bez prowizji) i zamawiasz bezpłatną kartę.
4. Czekasz na kartę i płacisz nią za coś w sklepie lub od razu (bez czekania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie. Ilu gramowe sztabki złota nalepiej kupować? I drugie pytanie. Czy sztabki zakupione w Polskiej mennicy mają taką samą wartość jak zakupione w innym kraju? (gram to gram czy jednak nie?
#zloto #waluty #pkobp
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko do osób posługujących się #revolut - płacił ktoś w rupiach indyjskich? Niby nie można kupić rupii w revolucie ale przy płatnościach kartą powinno w locie przeliczyć po międzynarodowym kursie - czyli jak mam PLN to przeliczyć PLN-IRN i zabrać tylko tyle ile wyjdzie. Tymczasem kolega będący aktualnie w Indiach twierdzi, że zapłacił więcej, niż ktoś inny za to samo mając kartę wielo-walutową w mbnak (dawny multibank). Możliwe, żeby revolut
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Waspin: @profumo: chyba wiem skąd ta różnica:

Niektóre bankomaty lub terminale POS oferują opcję wykonania transakcji „z przeliczaniem” lub „bez przeliczania”. Należy zawsze wybierać opcję „bez przeliczania”. Jeśli wybierzesz opcję „z przeliczaniem” lub zaakceptujesz kurs zaproponowany przez terminal, firma obsługująca bankomat lub handlowiec mogą zastosować własny kurs wymiany, który nie jest kursem międzybankowym, i w ten sposób zarobić na Twojej transakcji. Podstawowa zasada jest następująca: płatność powinna być
  • Odpowiedz
Tymczasem kolega będący aktualnie w Indiach twierdzi, że zapłacił więcej, niż ktoś inny za to samo mając kartę wielo-walutową w mbnak


@urojony_uzurpator: karty rozliczane po kursie Visa czy MasterCard czesto maja lepsze kursy niz ten "miedzybankowy" kurs revoluta
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko #wykopradzi

mam tam swoje zaskórniaki 30k zł

generalnie nic z nimi nie planuje w najblizszej przyszlosci robic.
Warto je przewalutować na np Euro? i niech sobie nadal lezą?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FantaZy: chyba bardziej wyjście z dealem. Na pewno wyjście bez dealu się dość mocno oddaliło bo faroż z brexit party już tak na to nie cisną, a i unia jest cierpliwa. W sondażach torysi mają przewagę ale nie rozstrzygającą. No ale to też ordynacja większościowa więc ciężko oszacować.
  • Odpowiedz
Chcę jak najwięcej oszczędzić na przewalutowaniu euro na złotówki w trakcie wakacji.
I tak sobie wymyśliłem, że będę kilka dni w Niemczech to sobie wypłacę z bankomatu po kursie Revoluta ale pobierają 30% prowizji za wypłaty większe niż 800 PLN ( _)
I tak sobie teraz myślę, że wypłacę te 800 zł w bankomacie na euro.
I tak się zastanawiam czy są jakieś limity płatności miesięcznych w sklepach jeżeli
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, tak się złożyło że mam do wydania 15k, zastanawiam się w co zainwestować, żeby te środki pracowały, nie chcę się bawić w krypto, ale myślę aby zacząć się bawić na forexie, przeanalizowałem wszystkie za i przeciw oraz przeczytałem większość artykułów dostępnych w sieci, mówiących co i jak, planuje - przynajmniej na początku inwestować ostrożnie. Nim przejdę do czynu chciałbym Was zapytać co o tym sądzicie i czy warto? Jeśli tak to
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach