#vanderfiles Jestem w pustelni północnej. Zaryglowałem drzwi, ale femboye potężnie uderzają we wrota
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2
#przegryw zamknięty w bańce w/ @daniello87 a grono kumpli każdego miesiąca sie zwęża... remlazar i vander..... kto następny? #vanderlore #vanderfiles

na_pierwszej_linii_kas
via Wykop- 1
@Curtsy9561: Wygodne chciaż te buty?

daniello87
via Wykop- 2
@Curtsy9561: Wszystko ma swój czas.
#vanderfiles Cos mi sie nie laczy w tej historyjce ze jedzie do najznakomitszej w niedziele, w-----c 1000 km paliwa w ta i spowrotem by wrocic bo jutro kolchoz #przegryw #vanderlore
- 0
@Curtsy9561: Prosze o analize ekspertow, wroce jutro o 18 po kolchozie jak si wyspie
@Curtsy9561: Pomyślałem dokładnie to samo, ale stwierdziłem, że lepiej przemilczeć ten temat. Tak będzie lepiej, skup się na czymś innym.
@Hole_to_another_universe: a szczeniaczki na wycieczkę do Zakopanego
- 2
@daniello87: mieszkania za to nie kupisz... Dla mnie taki zegarek to strata kasy i po prostu parcie na szkło
@Curtsy9561:
Takie rzeczy to się kupuje będąc bananem ustawionym przez rodzinę.
Takie rzeczy to się kupuje będąc bananem ustawionym przez rodzinę.
#przegryw #vanderfiles Wszyscy już chyba zapomnieli o mitomanie, więc pewnie niedługo znowu wróci na nowym koncie i solidną dawką codziennego ai slopu dla naiwnych przegrywów. Ciekawe co tym razem wymyśli...
@na_pierwszej_linii_kas: Temat najznakomitszej się wyczerpał, czekamy na nowy sezon
@na_pierwszej_linii_kas: a może bedzie powrot @Mescuda??
robie na was teczki na was wszystkich i potem tego nie wykorzystam w sposob niecny #pdk #teczki #vanderfiles #heheszki @SamiecCzlowiekaNierozumnego
źródło: image
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@nienajciekawsza: no nic, słowo się rzekło, do 11 maja usunę konto
- 1
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: o kurde bede lipa jak oni beda chcieli numer telefonu xddd
@damianooo8: To on jeszcze żyje? Pamiętam jak z 10 lat temu nakłaniał ludzi do oglądania jego filmów z reklamami, bo jest śmiertelnie chory i chce, dla rodziny pieniądze zarobić.
@damianooo8: Wyjątkowe bydle. Na polskim YT, to obok Napierały jest chyba najgorszy cham.
Znalazł sobie niszę i maksymalizuje zyski, a może i w jakąś paranoję popadł.
Znalazł sobie niszę i maksymalizuje zyski, a może i w jakąś paranoję popadł.
- 3
@t4f9oy55: Kanał na którym napisanie negatywnego komentarza jest najbardziej ryzykowny.
@xhmjmesyxext: @opf_
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-24 180812
Pobierz- 7
@t4f9oy55: XD, razem z Trumpem się zajmią
- 3
@xhmjmesyxext
Drogi kolego bardzo mi było przykro po tych słowach
Drogi kolego bardzo mi było przykro po tych słowach
konto usunięte via Wykop
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
W piekielni północnej sprawy mają się inaczej w audiczq ze Stellą
#przegryw #vanderfiles #vandercore #gooner
#przegryw #vanderfiles #vandercore #gooner
źródło: 1000003886
Pobierz- 1
@Mechamaru: naleśniczq wolna i ponętna kusi incli
#przegryw Mandon ma was w dupie i was zostawił a wy wielce wspominacie - to samo z vanderem #vanderlore #vanderfiles
#przegryw Świetni eksperci informatyczni z którymi rozmawiałem na kopercie ( Wiadomosciach ) odkryli kłamstwo o banie stelli #vanderlore #vanderfiles szacuneczek dla nich
#przegryw Nie wierzcie w bana stelli - sama go sobie zdobyła wklejając paste o serwerowni, cel w tym taki aby zmienić konto... niech eksperci sie wkręca #vanderlore #vanderfiles @daniello87 nowe poszlaki
źródło: image
Pobierz@Curtsy9561: Discord jest poza moim zasięgiem. Strach pomyśleć jakie intrygi tam się przeprowadzają. Podejrzewam, że jakaś grupa z discorda zmanipulowała go.
@Curtsy9561:
Nie ma sensu się wkręcać, niech sobie żyją i będą szczęśliwi kimkolwiek są i cokolwiek było prawdą
Nie ma sensu się wkręcać, niech sobie żyją i będą szczęśliwi kimkolwiek są i cokolwiek było prawdą
źródło: 1777720208378379
Pobierz- 11
@t4f9oy55: Ofiara lucyferyczna w intencji wygrywu
konto usunięte via Wykop
- 4
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Curtsy9561: tak se mysle p------e
#przegryw Uwaga mam teorie ze stella to frezja a vander po poznaniu frezji przestal pisac na tagu - WYCOwal sie, co by sugerowalo ze sie spotkali i wtedy zaczal operacje ewakuacji sie z tagu a dopiero tera niedawno oglosil ze ma romansik… wszystko sie laczy dobry trop #vanderlore #vanderfiles
- 0
@Curtsy9561: poprawione odswiescie
- 0
@Curtsy9561: + nie bez powodu tak sie wkurzyla jak napisalem przez pomylke ze te frezja nic nie sugerujac dobra nie chce mi sie tlumaczyc id espac
#przegryw Mialem w zyciu 2 sny o vanderze. pierwszy w 2024 i drugi wczoraj
Ten pierwszy polegal cos ze w lesie sie dzialo juz nie pamietam
Drugi na tym ze dostalem pozew
#vanderfiles #vanderlore
Ten pierwszy polegal cos ze w lesie sie dzialo juz nie pamietam
Drugi na tym ze dostalem pozew
#vanderfiles #vanderlore













