#tvpis
Masakra jak obecny zarząd TVP obrzydził większość programów, które były zupełnie neutralne.
Teleexpress, który był takim krótkim, lekkim programem informacyjnym. Polityka była poruszana w minimalnym stopniu, a w większości były tam informacje typu Dzień Strażaka w Kąśnej Dolnej, w zoo w Poznaniu urodził się słoń itp..
Oczywiście nie można było tego programu odpuścić. Trzeba go zasrać gównianą propagandą.
#tvpis ostatnio obserwuje programy TVP Info i rozmowy. Zauważyłem, że funkcjonariusze znaleźli nowy sposób zadawania pytań w formule "tak lub nie". Czasem można odpowiedzieć na pytanie w taki sposób, wiadomo. Ale nie na pytania zadane w TVP xD Tam pytania zadawane już z tezą i oczywistym nakierunkowaniem. Samo pytanie już kierunkuje przeciętnego widza TVP na to co ma myśleć, oczywistym jest, że na tak postawione pytania polityk opozycji nie odpowie jednym słowem.
Załóżmy że opozycja wygrywa wybory. Co się dzieje w TVP następnego dnia po ogłoszeniu wyników, a konkretnie jaki wpływ to ma na zachowanie pracujących tam jeszcze funkcjonariuszy? Szczerze zastanawia mnie co by było w takim scenariuszu.

#polityka #wybory #bekazpisu #4konserwy #neuropa #pis #ko #po #wybory #tvp #tvpis

Jak zachowaja się pracownicy TVP zaraz po ogłoszeniu (potencjalnej) wygranej opozycji?

  • Dalej wspierają PiS póki mogą 44.7% (55)
  • Natychmiast przestają wspierać PiS 7.3% (9)
  • Zaczynają podlizywać się nowemu rządowi 30.9% (38)
  • Sami rezygnują ze stanowisk 11.4% (14)
  • Inne/trudno powiedzieć 5.7% (7)

Oddanych głosów: 123

@bero33bb: Dalej będą wspierać PiS, licząc, że choć cześć z nich dostanie posadki choćby u Obajtka, Rydzyka czy Karnowskich. Doskonale wiedzą, że nawet jak zaczną się płaszczyć przed PO, ich los jest przesądzony w mediach publicznych.
Rozmontowanie TVP trochę potrwa, a każdy miesiąc to dla nich dziesiątki tysięcy wypłaty, więc sami nie zrezygnują.
#tvpis
Codzienny rozkład Wiadomości:
19:30 "Dobry wieczór. Witam w POLSKIEJ telewizji"
19:31-19:58 Tusk, Tusk, für deutschland, opozycja, Merkel z Tuskiem, Tuskiem, Tuskowi, Tusku, Niemcy, Polska stronk, armia największa, świątobliwy Kaczyński, Tusk niemiec, Tusk rusek, Tuskiem, Tusku, Tuskowi, opozycja, migranci Tuska, poparcie PiS 40%, rząd dobry, silna armia, Polska PiS stronk, Niemcy bidne, Tusk, Tuskiem, Tuskowi
19:59-20:00 materiał z dupy
#!$%@? wiadomo co się na świecie dzieje. Informacja ma tylko wtedy wartość kiedy
@ali_baba: od 2015 roku tvp1 to sciek który dzieli Polaków i szczuje na opozycję. Kiedys wiadomosci z Kraśko czy Tadlą to byly wiadomosci a teraz praktycznie 0 wiesci ze świata.
ale jednak ich firmy mają się dobrze :-)


@krabXT: Moze nienajgorzej - ale tez po dupach dostaja.

I znow Cie zdziwie - zdziwibys sie ile tam polakow pracuje :)
Akurat mowie o branzy automotive (czyli "fabryki" samochodow - a tych "troche"w niemcowni jest i dosc czesto na nich bywam :P)