Włączyłem #tvpis na chwilę, jak oni manipulują tematem obrony na linii Wisły... ja się nie dziwię, że sekta wyborców pis zionie nienawiścią do wszystkich.
@sznioo: Dokładnie. Przecież tym co się tam dzieje powinna zająć się Rada Etyki i przywołać ich do porządku, #tvpis stanowi funkcję publiczną, powinni podlegać jakimś normom i kontroli. To jest niepojęte, to straszenie Buczą i ponownymi rozbiorami. I to z podatków nas wszystkich ta tępa propaganda... kiedy to się skończy.
#tvpis