@dotankowany_noca: jak śmiesz krytykować prawagu, to jest wzór niezależności i normalności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ach zapomniałbym: napiszę jeszcze "Matecki cicho tam" , bo nie mam żadnych sensownych kontrargumentów ale muszę pracować na kopiejki od Brejzy
  • Odpowiedz
Jak najlepiej oglądać te nowe wiadomości na jedynce z telefonu? Na stronie wyskakują trzy reklamy, na prawie półtorej minuty zasłaniają. W aplikacji jest mniej reklam? Próbował ktoś?
#tvp #tvpis #1930
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A tobie chodzi na telefon?


@Borealny: Firefox na telefonie ma możliwość zainstalowania rozszerzeń, w tym wspomnianego adblocka. Nie spotkałem się z inną mobilną przeglądarką (może słabo szukałem), która to by umożliwiała
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: gdzie praktycznie wszyscy użytkownicy są poddani łasce algorytmów

@SendMeAnAngel: zabawne, że „złe social media” są dla marszoniepodległowców jedynie złe gdy zawierają czy podsuwają treści, z którymi się nie zgadzają. Takie choćby bańki alt-right to pewnie gituwa 100%
  • Odpowiedz
Jarek przyznał, dzwonił o 3:00 w nocy do prezesa TVP, że nie ma programów państwowej telewizji, a PAP usuwa tę informację, bo ośmiesza wodza. Otake Polskę walczyliśmy. #tvp
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto powinien zarządzać programem 19.30, tak by był rzetelny i obiektywny?
#tvpis #1930 #i930 #tvp

Kto powinien zarządzać programem 19.30, tak by był rzetelny i obiektywny?

  • Marcin Rola 6.5% (10)
  • Wojciech Olszański 10.3% (16)
  • Wojciech Sumliński 1.3% (2)
  • Grzegorz Braun 23.9% (37)
  • Janusz Zagórski 1.3% (2)
  • Mariusz Max Kolonko 38.7% (60)
  • Michał Adamczyk 7.1% (11)
  • Ktoś inny 11.0% (17)

Oddanych głosów: 155

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach