Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

chlopakbeztabu
- 1

amperrowwer
- 1
@chlopakbeztabu: Tak, ale tylko dla zaszczepionych.
- 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bnkpl
Jak to nie mają korzyści. Co z korzyściami zdrowotnymi?? Czy oni twierdzą, że szczepionki są bezużyteczne?
Jak to nie mają korzyści. Co z korzyściami zdrowotnymi?? Czy oni twierdzą, że szczepionki są bezużyteczne?
- 12
@taktoto: paradoksalnie chyba tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No cóż skoro tak mowią to o ile juz mialem sie szczepić tak sie chyba rozmyślę bo jak w tvnie tak mowią ze szczepionki sa tylko po to zeby uniknac obostrzen to chyba nie ma sensu (ʘ‿ʘ)
No cóż skoro tak mowią to o ile juz mialem sie szczepić tak sie chyba rozmyślę bo jak w tvnie tak mowią ze szczepionki sa tylko po to zeby uniknac obostrzen to chyba nie ma sensu (ʘ‿ʘ)
Ale się #tvn zesrał że nie mamy takiego zamordystycznego prawa covidowego jak w niektórych krajach zachodnich
#koronawirus
#koronawirus
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 32
Piękne zesranie #tvn, że covidpassy są bezużyteczne w Polsce. Zaorać tych zamordystów
#koronawirus #wolnemedia
#koronawirus #wolnemedia
@Stallion45: im mniej procent zaszczepionych tym mniejsza szansa na ten z-----y pomysl.
- 69
@wiem_wszystko: Do elektoratu opozycji, by elektorat ten wywarł presję na rząd. Tylko, że pis ma ich w dupie, bo wie, że oni i tak na nich nie zagłosują. Muszą za to wdzięczyć się do swoich głosujących, którzy w znacznej mierze mają gdzieś szczepionki. Podlasie dziękujemy
- 119
@DoloremIpsum: i jeszcze to tanie granie na kompleksach Polaków wobec Zachodu. Bo oni już wprowadzili, a my jeszcze nie.
- 1
#koronawirus #tvn #wolnemedia
Oho dzisiaj sie zapowiadają fantastyczne Fakty
Zapowiedz artykulu o nazwie Statystyki Grozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na dokladke Major Jablonowski xd
Oho dzisiaj sie zapowiadają fantastyczne Fakty
Zapowiedz artykulu o nazwie Statystyki Grozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na dokladke Major Jablonowski xd
Ale TVN podnieca się sztucznie tymi prawami do skoków narciarskich, że ja nawet nie xD
Interaktywne studio, wypowiedzi ekspertów wow
A wszystko dla głupiego sportu w skakaniu na sztachetach xD
Już to widzę, grafika 3d,
Interaktywne studio, wypowiedzi ekspertów wow
A wszystko dla głupiego sportu w skakaniu na sztachetach xD
Już to widzę, grafika 3d,
źródło: comment_1637156388hqPYAHTjUsow31YHH6ZBIP.jpg
Pobierz- 10
@Nie_bo_ty: ale ty to jesteś alternatywny i oryginalny ojej. Nie wpadłeś na to że głównym celem TVN jest zarabianie pieniędzy? Skoro wykupili prawa do tych transmisji to po pierwsze na tym zarobią, po drugie zarobią dzięki temu że skoki mają wysoką oglądalność. Zrobią to nawet jeśli takie indywidua jak Ty będą mieć bekę.
- 0
@Nie_bo_ty: i jeszcze będą zapraszać co tydzień jakiegoś celebrytę do studia. No to faktycznie będą odpowiedzi w stylu "no, odbił się, poleciał i spadł na 120m". No, ale to oni się znają na robieniu tv nie ja, więc widocznie uznali jak to we wszystkich programach, że najpierw show dopiero później transmisja wydarzenia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@GrazynianJanuszanu: też mnie to zastanawiało. jakim trzeba być zwyrolem zeby wrzucać takie cos jako sponsorowane info
@GrazynianJanuszanu: @murison: Te wiadomości na wykop wrzuca automat, który losuje wiadomości jako sponsorowane. Prawdopodobnie żadna z redakcji nie robi ręcznej selekcji tego co na wykop trafia jako sponsorowane.
Czy jak polityk przychodzi do tv pogadac to dostaje za to pieniadze czy nie? Chodzi mi np o takiego kwasniewskiego co to go tvn wykopal do takiego programu jak „rozmowa piaseckiego”.
On tam przychodzi za frajer pogadac a oni zarabiaja na reklamach czy jednak dostaje normalnie kase za to ze sie pojawil?
Ktos sie orientuje jak to wyglada „od kuchni”?
#telewizja #tvn #pytaniedoeksperta
On tam przychodzi za frajer pogadac a oni zarabiaja na reklamach czy jednak dostaje normalnie kase za to ze sie pojawil?
Ktos sie orientuje jak to wyglada „od kuchni”?
#telewizja #tvn #pytaniedoeksperta
- 0
@Visq: Ok czyli oni serio przychodza za darmo pogadac przed tv? Swiat mediow to dla mnie obcy teren ale zastanawiam sie jaki w takim razie maja w tym cel. Tv zarabia na reklamach a oni co z tego maja?
Tzn obecnie funkcjonujacy politycy to wiadomo ze buduja swoj kapital polityczny ale taki kwasiewski?
Tzn obecnie funkcjonujacy politycy to wiadomo ze buduja swoj kapital polityczny ale taki kwasiewski?
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka
Co z tego mają? Budowanie/podtrzymywanie wizerunku, prestiż, fun? Wiele osob po prostu to lubi moim zdaniem. Slusznie wyodrebniasz aktualnych politykow, oni wrecz sie sami czasem wpraszają.
Co z tego mają? Budowanie/podtrzymywanie wizerunku, prestiż, fun? Wiele osob po prostu to lubi moim zdaniem. Slusznie wyodrebniasz aktualnych politykow, oni wrecz sie sami czasem wpraszają.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CebulaZjadliwa: wiesz dlaczego tak było? bo w zyjemy w dobie internetu i są szybkie media typu tweeter i ludzie wszystko widzą
- 3
@Koner1391: dokładnie, ale ten post to takie test wykopowy jest, teraz widać jakie antecjusze żyją na wypoku, jakbym dodał na odpowiednie tagi do odpowiedniej narracji np że "TVP" jest fajnie a na inne tagi, że "TVN" jest fajne to by było po +20 lajków a teraz jest tylko 3, bo ten post jest lekko "dziwny" dla typowego wykopka, "jak to tak można popierać jednocześnie TVP i TVN"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Koner1391: Bo konserwy oczywiście manipulują plując jadem na całą resztę przytaczając cytaty Tuska i reportaże TVNu z początku kryzysu, gdy ten jeszcze kryzysem nie był i narracja była taka, że moglibyśmy pomóc tym 10 ludziom z Afganistanu. Prawaki się zesrały i wciąż wierzą, że to jedyna narracja całej platformy.
- 6
@CipakKrulRzycia: i wtedy ja mówię mu, Kamil ogarnij się... ale nie przyszedłem na imprezę.
@CipakKrulRzycia: uwielbiam kiedy zapomniani celebryci próbują o sobie przypominać w takich chwilach. Takie "halo, no jeden z nas zmarł, ale jakby ktoś potrzebował kogoś do napisania bezbeckiej piosenki to ja jeszcze jestem"

Turyści z Białorusi nie chcą na Białoruś?
#tvn
#tvn





















