Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taktoto: paradoksalnie chyba tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No cóż skoro tak mowią to o ile juz mialem sie szczepić tak sie chyba rozmyślę bo jak w tvnie tak mowią ze szczepionki sa tylko po to zeby uniknac obostrzen to chyba nie ma sensu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
"Niezczepieni nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji, a zaszczepieni nie mają z tego tytułu żadnych korzyści" Clownworld. #tvn #covid19
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiem_wszystko: Do elektoratu opozycji, by elektorat ten wywarł presję na rząd. Tylko, że pis ma ich w dupie, bo wie, że oni i tak na nich nie zagłosują. Muszą za to wdzięczyć się do swoich głosujących, którzy w znacznej mierze mają gdzieś szczepionki. Podlasie dziękujemy
  • Odpowiedz
#koronawirus #tvn #wolnemedia

Oho dzisiaj sie zapowiadają fantastyczne Fakty
Zapowiedz artykulu o nazwie Statystyki Grozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na dokladke Major Jablonowski xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie_bo_ty: ale ty to jesteś alternatywny i oryginalny ojej. Nie wpadłeś na to że głównym celem TVN jest zarabianie pieniędzy? Skoro wykupili prawa do tych transmisji to po pierwsze na tym zarobią, po drugie zarobią dzięki temu że skoki mają wysoką oglądalność. Zrobią to nawet jeśli takie indywidua jak Ty będą mieć bekę.
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: i jeszcze będą zapraszać co tydzień jakiegoś celebrytę do studia. No to faktycznie będą odpowiedzi w stylu "no, odbił się, poleciał i spadł na 120m". No, ale to oni się znają na robieniu tv nie ja, więc widocznie uznali jak to we wszystkich programach, że najpierw show dopiero później transmisja wydarzenia.
  • Odpowiedz
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jak polityk przychodzi do tv pogadac to dostaje za to pieniadze czy nie? Chodzi mi np o takiego kwasniewskiego co to go tvn wykopal do takiego programu jak „rozmowa piaseckiego”.
On tam przychodzi za frajer pogadac a oni zarabiaja na reklamach czy jednak dostaje normalnie kase za to ze sie pojawil?

Ktos sie orientuje jak to wyglada „od kuchni”?

#telewizja #tvn #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koner1391: dokładnie, ale ten post to takie test wykopowy jest, teraz widać jakie antecjusze żyją na wypoku, jakbym dodał na odpowiednie tagi do odpowiedniej narracji np że "TVP" jest fajnie a na inne tagi, że "TVN" jest fajne to by było po +20 lajków a teraz jest tylko 3, bo ten post jest lekko "dziwny" dla typowego wykopka, "jak to tak można popierać jednocześnie TVP i TVN"
  • Odpowiedz
@Koner1391: Bo konserwy oczywiście manipulują plując jadem na całą resztę przytaczając cytaty Tuska i reportaże TVNu z początku kryzysu, gdy ten jeszcze kryzysem nie był i narracja była taka, że moglibyśmy pomóc tym 10 ludziom z Afganistanu. Prawaki się zesrały i wciąż wierzą, że to jedyna narracja całej platformy.
  • Odpowiedz