@WiernyUfoludek: poglądy poglądami ,ale za niszczenie elewacji to bym chyba ręce łamał, jeden z drugim chyba nie zdaje sobie sprawy że pisząc takie mądrości "robi dobrze" swoim rodzicom którzy zapłacą za to spółdzielni w rosnących opłatach remontowych....
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Polskość to nienormalność" - napisał kiedyś Donald Tusk, przez co był osądzany od czci. Udało mi się znaleźć pełny artykuł, w którym padło to zdanie. Miesięcznik - Znak, rok 1987.

POLAK ROZŁAMANY



Polskość jako zadany temat. Wydawałoby się tylko usiąść i pi­sać. A tu pustka, tylko gdzieś w oddali przetaczają sie husarie i ulani, powstańcy i marszałkowie, majaczą Dzikie Pola i Jasna Góra, dziejowe misje, polskie miesiące, zwycięstwa i klęski. Zwy­cięstwa?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sermaciej: mysle, ze im na tym szczegolnie nie zalezy - im chodzi o wypluwanie z siebie 'zlotych mysli', a nie wdrazanie. refleksja (jesli sie pojawia), to po jakims czasie.... gdy dana osoba znika z mediow - tak jak np. dzis mozna spojrzec na talent Violetty Villas i nie brac pod uwage jej 'sklonnosci'. w mediach juz jej nie ma. podobnie z T. Kotarbinskim, czy J. Iwaszkiewiczem. potrzeba czasu do wlasciwego
  • Odpowiedz