@pul_litra_wstydu: Sam TOR daje Ci pewna anonimowość, wiec jeśli chodzi o komunikacje bardzo bym się nie martwił. Bardziej bym się martwił o błędy jakie możesz popełnić ty sam np. pytając się o to tutaj
  • Odpowiedz
Mireczki,
Chcę wejść na stronę, która jest zablokowana dla Polaków.
Podpiąłem Amerykańskie proxy za pomocą Proxifier, whatsmyip, whatleaks.com pokazują, że jest IP z USA, a gdy przechodzę na stronę to pokazuje się informacja po Polsku, że nie mam dostępu.
Nie jest to raczej wina proxy bo mam 2 różne od innych dostawców i to samo.

W czym może być problem? Jak mogę to obejść nie rezygnując z tych proxy?
#proxy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W USA państwo ma to w nosie za to podmioty mogą swobodnie decydować o tym, co uważają w należącej do nich przestrzeni za dopuszczalne, a co nie.


@motaboy: No ale chyba też nie do końca, bo nie mogę jako firma zrobić sklepu tylko dla białych
  • Odpowiedz
Siema taguje #deepweb #darkweb #darknet #tor
i mam pytanie:
jak bezpiecznie podłączyć się do Toru za pomocą smartfonu z Androidem, bo zgaduje ze sam vpn OrFox i OrBot nie wystarcza?
i czy zagrożeniem sa wyskakujace powiadomienia np SMS Messenger Facebook podczas używania Toru? albo aktualizacje aplikacji? dzięki za pomoc z góry( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie co do przeglądarki #tor. Jestem nieogarnięty więc pytam z ciekawości - Czy warto jej używać do przeglądania clearnetu ? Czy zabezpieczenie vpn + tor ma jakiś sens ? I który z #vpn jest najbezpieczniejszy ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach