Wszystko
Najnowsze
Archiwum
37
O sieci Tor, hejtowaniu opozycji i anonimowości w internecie

Jak hejtować, to najlepiej anonimowo. A jak anonimowo, to najlepiej przez Tora. Wie to pewnie każdy świadomy technicznie internauta. Niestety, jak się okazuje, wiedzą to także niektórzy politycy.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pul_litra_wstydu: Sam TOR daje Ci pewna anonimowość, wiec jeśli chodzi o komunikacje bardzo bym się nie martwił. Bardziej bym się martwił o błędy jakie możesz popełnić ty sam np. pytając się o to tutaj
@pul_litra_wstydu: Nie łączy się TORa i VPNa.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@snusmumriken90: jak jest oficjalna to pewnie ze warto. Tor Browser dobrze dziala.
@TadzioNorek: do spania gimbusie
- 1
@TadzioNorek: Goregrish najlepsze
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania anonimowe wyzwania przechodzą przez monitoring bagiet. To może być teraz Twoje największe zmartwienie :/.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mireczki,
Chcę wejść na stronę, która jest zablokowana dla Polaków.
Podpiąłem Amerykańskie proxy za pomocą Proxifier, whatsmyip, whatleaks.com pokazują, że jest IP z USA, a gdy przechodzę na stronę to pokazuje się informacja po Polsku, że nie mam dostępu.
Nie jest to raczej wina proxy bo mam 2 różne od innych dostawców i to samo.
W czym może być problem? Jak mogę to obejść nie rezygnując z tych proxy?
#proxy
Chcę wejść na stronę, która jest zablokowana dla Polaków.
Podpiąłem Amerykańskie proxy za pomocą Proxifier, whatsmyip, whatleaks.com pokazują, że jest IP z USA, a gdy przechodzę na stronę to pokazuje się informacja po Polsku, że nie mam dostępu.
Nie jest to raczej wina proxy bo mam 2 różne od innych dostawców i to samo.
W czym może być problem? Jak mogę to obejść nie rezygnując z tych proxy?
#proxy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@billy-m-ehmann empiremktxgjovhm.onion
- 1
@SakuroX: buziaczki
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@mindrape: lepszy empire
Komentarz usunięty przez moderatora
#bitcoin PayPal w formie, blokuje za poglądy polityczne... a gdyby tak ludzie wiedzieli że jest zawsze "plan B"
https://www.wykop.pl/link/5077743/paypal-zbanowal-konto-organizatorow-straight-pride-parade/
#nieprzyjacieleniewoli #wolnosc #tor #anarchokapitalizm
https://www.wykop.pl/link/5077743/paypal-zbanowal-konto-organizatorow-straight-pride-parade/
#nieprzyjacieleniewoli #wolnosc #tor #anarchokapitalizm
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W USA państwo ma to w nosie za to podmioty mogą swobodnie decydować o tym, co uważają w należącej do nich przestrzeni za dopuszczalne, a co nie.
@motaboy: No ale chyba też nie do końca, bo nie mogę jako firma zrobić sklepu tylko dla białych
- 0
Siema taguje #deepweb #darkweb #darknet #tor
i mam pytanie:
jak bezpiecznie podłączyć się do Toru za pomocą smartfonu z Androidem, bo zgaduje ze sam vpn OrFox i OrBot nie wystarcza?
i czy zagrożeniem sa wyskakujace powiadomienia np SMS Messenger Facebook podczas używania Toru? albo aktualizacje aplikacji? dzięki za pomoc z góry( ͡° ͜ʖ ͡°)
i mam pytanie:
jak bezpiecznie podłączyć się do Toru za pomocą smartfonu z Androidem, bo zgaduje ze sam vpn OrFox i OrBot nie wystarcza?
i czy zagrożeniem sa wyskakujace powiadomienia np SMS Messenger Facebook podczas używania Toru? albo aktualizacje aplikacji? dzięki za pomoc z góry( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niewiemja: ukryl tagi przeciez, bo to o darkwebie bylo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@GrindujTopy: uwierz mi że się da
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
@Marcinnx byłem przed screenem
- 1
tłumaczenie z google translate:
źródło: comment_s5b8GV1KdszAVJxh5kGQr2S38pAPbaIW.jpg
Pobierz#android #pytanie #kiciochpyta #tor
Jak zrobić screena na apce orfox? Wyskakuje mi, że nie można ze względu zabezpieczeń
Jak zrobić screena na apce orfox? Wyskakuje mi, że nie można ze względu zabezpieczeń
@WiFoN_xD: nie da się kochany
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
Rosyjski wywiad próbował złamać sieć Tor. Wiemy o tym dzięki włamaniu

Rosyjski wywiad pracował nad wieloma tajnymi projektami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Między innymi próbował złamać zabezpieczenia sieci Tor, zapewniającej anonimowość w sieci. Gdyby FSB odniosło sukces, mogłoby odkrywać adres IP, a więc i tożsamość użytkowników Tora.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
BBC: agenci FSB pracowali nad deanonimizacją sieci Tor, szukali luk w zabezpieczeniach Bittorrenta i wiele innych
https://bitcoinpl.org/bbc-agenci-fsb-pracowali-nad-deanonimizacja-sieci-tor-szukali-luk-w-zabezpieczeniach-bittorrenta-i-wiele-innych/
#kryptowaluty #tor #socialmedia
https://bitcoinpl.org/bbc-agenci-fsb-pracowali-nad-deanonimizacja-sieci-tor-szukali-luk-w-zabezpieczeniach-bittorrenta-i-wiele-innych/
#kryptowaluty #tor #socialmedia
źródło: comment_gws0LDR0aCIUTpYjcaxLsfEyi2Mnsdrg.jpg
Pobierz@tomas-minner: Mój tata tak właśnie ciężko pracował też tam byłam zawsze to wspominam






























#wykopjointclub
#tor
#darknet