Jak czekacie na thps 1+2 to ograjcie sobie Thug pro. Jest to mod na silniku Thuga 2 który łączy wszystkie części od tony hawk pro skater 1 do american wasteland a nawet tony hawk project 8

- Jest większość map (brakuje tylko niektórych z thps 2, thaw i project 8)
- Jest działające i aktywne online
- Dowolność nad ustawieniami z gry: jedni na serwerze grają na ustawieniach (w tym sterowania) z pierwszych części kiedy
FuzzyWuzzy - Jak czekacie na thps 1+2 to ograjcie sobie Thug pro. Jest to mod na siln...

źródło: comment_1598530528zZLYmZMv28uNkPlzR97mRI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobrałem sobie tego moda, wszystko fajnie śmiga ale niech mi ktoś powie: Jak zrobić trick o nazwie spine tranfser? W THAW klikało się po prostu po wyskoku spację i on tak fajnie z rampy na rampę się przemieszczał. Tutaj natomiast mi to nie działa. Chodzi mi o ten trick co on wykonuje na początku jak jedzie na desce i "zlatuje" na rampę. Rzekomo jest to pod num 7 i num 9 ale
iwipemytearswiththemoney - Pobrałem sobie tego moda, wszystko fajnie śmiga ale niech ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
W----------e się w preorder czy czekacie na pierwsze wrażenia? Wszystkie części Tonego ogrywałem na klawiaturze i teraz się cykam jak mi przyjdzie grać na padzie ( _)

#thps #tonyhawk #ps4
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zjemcimatke @mlodzian Też grałem zawsze na klawiaturze w TH i obawiałem się grania w niego na padzie jak kupowałem Pro Skatera 5, ale całkowicie niepotrzebnie. Szybko idzie się przyzwyczaić (mi po około godzinie nieźle szło):p

A co do preordera to planowałem kupno, ale przez to, że ponad miesiąc nie ruszałem konsoli, to mam do ukończenia tlou2 i inne gry, więc stwierdziłem, że poczekam ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
chciałbym zacząć hopsać na desce ale się nie znam zupełnie na tym (późno się biorę za to ale co z tego). Nie wiem tylko czy to moja rzecz ale mam piękny obraz w głowie który bym chciał spełnić. Więc, wiecie może jakie buty i deskę kupić na start? Żebym nie musiał brać kredyty ale też żeby się dało skoczyć chociaż #deskorolka #skate #tonyhawk #skokinadesce
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dobrepicko: co do butów to zgadzam się, pierwszą parę możesz kupić w lumpku, byleby miały te buty płaską podeszwę i wyglądały podobnie do np Vansow czy Nike SB. Dopiero jak nauczysz się podstaw to zainwestuj w markowe buty-tutaj polecam np Etnies Marana Michelin, ale to juz konkretniejsze pieniądze albo trzeba szukać na promocjach. Ale warto, bo buty mega wytrzymałe-Michelin zrobił swoje i podeszwa jest nie do zajechania.
  • Odpowiedz
zawsze chciałem spróbować jazdy na desce, na spełnianie takich drobnych marzeń nigdy nie jest za późno i uznałem, że sobie kupię deskę. czy jest tutaj jakaś osoba co mi doradzi co do kupna? najchętniej jakąś używkę
#skateboarding #skate #tonyhawk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reamake jest bardzo dobry.

Jeśli ktoś grał w 1 czy 2 to poczuje klimat gier sprzed 20 lat.
To co póki co przeszkadza to okrzyki skatera "yeah", "wow" itd, kiedy robicie combosy.
Czasem gra nie łąpie special manuali/grindów przez co można stracić combo.
Oprócz tego, przy upadkach nie ma krwi, tak jak to było w oryginalnych wersjach, mnie to nie przeszkdadza i nie traktuje tego jako minus, pewnie chodzi o PEGI.
SpiderFYM - Reamake jest bardzo dobry.

Jeśli ktoś grał w 1 czy 2 to poczuje klimat...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszperałem trochę na Reddicie i osoby, które miał wczesny dostęp do odnowionego Tony'ego Hawka piszą że gra jest świetna i czuć klimat oryginalnej 1 i 2.

Wrzucam też niżej materiał jednego z użytkowników. I chyba pierwszy raz kupię preorder, szczególnie że kosztuje on 189zł, a wersja pudełkowa z tego co widzę ma być po 199zł, nie planuje odsprzedania, wiec wersja cyfrowa będzie jak znalazł.

#thps #tonyhawk #ps4
SpiderFYM - Poszperałem trochę na Reddicie i osoby, które miał wczesny dostęp do odno...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michun: tylko mnie się wydają strasznie drewniane te wszystkie ruchy skejterów? Rok 2020, CGI, motion capture, cuda wianki, a tu takie to trochę... meh. Jakby od dekady nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz