Wpis z mikrobloga

Jak czekacie na thps 1+2 to ograjcie sobie Thug pro. Jest to mod na silniku Thuga 2 który łączy wszystkie części od tony hawk pro skater 1 do american wasteland a nawet tony hawk project 8

- Jest większość map (brakuje tylko niektórych z thps 2, thaw i project 8)
- Jest działające i aktywne online
- Dowolność nad ustawieniami z gry: jedni na serwerze grają na ustawieniach (w tym sterowania) z pierwszych części kiedy ja sobie fikam z buttslapami, wallplantai i boostplantami jak to można było robić w thaw czy thugu 2 (wszystko można pod względem gameplayu skonfigurować w opcjach)
- Z reddita można pobrać dodatkowo gotową paczkę muzyki która występowała w danej części
- Można wybrać sobie hud z poszczególnych części aby bardziej się wczuć.
- Community które tworzy mody, więc prawdopodobnie te mapy które są niedostępne domyślnie w modzie, można pobrać z internetu (z thawa z tego co widziałem to są)
#thps #tonyhawk #gry #nostalgia
FuzzyWuzzy - Jak czekacie na thps 1+2 to ograjcie sobie Thug pro. Jest to mod na siln...

źródło: comment_1598530528zZLYmZMv28uNkPlzR97mRI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobrałem sobie tego moda, wszystko fajnie śmiga ale niech mi ktoś powie: Jak zrobić trick o nazwie spine tranfser? W THAW klikało się po prostu po wyskoku spację i on tak fajnie z rampy na rampę się przemieszczał. Tutaj natomiast mi to nie działa. Chodzi mi o ten trick co on wykonuje na początku jak jedzie na desce i "zlatuje" na rampę. Rzekomo jest to pod num 7 i num 9 ale
iwipemytearswiththemoney - Pobrałem sobie tego moda, wszystko fajnie śmiga ale niech ...
  • Odpowiedz