• 3
Odkąd Witold Bańka został szefem WADA i w zarządzie jest głównie Europa to jakoś przypadkiem Amerykanom idzie słabiej. Jednym z przypadków jest Christian Coleman najlepszy na 100m na ostatnich mistrzostwach świata, a teraz z rocznym banem za unikanie testów
  • Odpowiedz
@southlander: Ale przecież zasady kwalifikacji są jasne, jak nasi się kwalifikują, spełniają minimum to czemu mają nie jechać nawet jak nie są w gronie kandydatów do medalu?
  • Odpowiedz
@witold54 Nie tylko Rosja się szprycuje, USA i Chiny również to robią tylko tego nie ujawnią bo spowoduje to miliardowe straty.

Niegdyś była afera z dopingiem w hiszpańskim sporcie, ślady wskazywały że po nielegalne wsparcie sięgali również piłkarze FC Barcelony i Realu Madryt, afera szybko została przykryta a skazano jedynie kilku lekkoatletów.
  • Odpowiedz
gdzieś znajdę jakąś fajną rozpiskę medali? jaki kraj ile to jest wszędzie, ale tak fajnie by było sobie kliknąć i zobaczyć jeszcze w jakich dyscyplinach []
#tokio2020
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kszczot, Lewandowski - biegacze sredniodystansowi ciagle mowili w wywiadach, ze juz blisko medalu, ze juz tuz tuz, ze potrzeba wiecej zgrupowan w Afryce, wiecej wyjazdow, wiecej sponsorow, wiecej kasy itd.
Przyszedl Dobek - powiedzial, ze pobiegnie sobie 800 m. i pyk od razu medal.
Bez PR-u, bez kasy, tylko samozaparciem i treningiem zalatwil cala te bande pseudo sportowcow.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tokio2020
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gra francuskiej obrony w pierwszej połowie

- Francuzi wpadli na pomysł, żeby kryć Doncicia samym Gobertem
- Doncić z Tobeyem zaczęli uprawiać gangbang na Gobercie, nawet kombinowali z alley oopami.
- Francuzi zmienili Goberta na Yabusele
- Yabusele nie istnieje przy Donciciu i w ataku, i w obronie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ale tak obiektywnie rzecz biorąc to jakby każdy w półfinale się zatrzymał i każdy każdemu by ściągnął buty to co każdy w finale? XDDDDDDDDDDDDDDDDD
#tokio2020
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach