Kojarzy mi sie jakaś historyjka z innym polskim biegaczem, który miał problem z butami na igrzyskach. Kojarzy ktoś ?
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Change my mind - biegi wkroczyły na poziom nieoglądalny dla kibica, jak skoki narciarskie po wprowadzeniu przeliczników za wiatr i rozmiar skoczni.

Chłop najpierw się przewraca - awansuje dalej, a drugi gubi buta - cyk, awansuje dalej.

To tak jakby po meczu na drugi dzień powtórzyć karnego Błaszczykowskiego. Albo osuszyć boisko po meczu na wodzie z RFN w 1974.

#tokio2020 #skoki #mecz #pilkanozna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale sens pozostaje ten sam


@promile: no nie, nie to samo
Ile biegów na igrzyskach już się odbyło? I ile miało takie 'atrakcje'? :D
Wg mnie ma to sens. Jeśli po przewróceniu przeciwnika on nie miałby prawa się odwołać, to za parę lat z biegów zrobiłoby się rugby xD
  • Odpowiedz
@promile: nie ma dobrego rozwiązania, co zrobić w sytuacji gdy zawodnik nie zawinił w niczym. Polak dziś stracił buta, bo ktoś go nadepnął. Wykluczenie go z finału z cudzej winy byłoby złe.
Powtórzenie całego wyścigu? Bez sensu, bo zawodnicy tracąenergię + możnaby robić wiele powtórek.
Powtórka biegu dla jednego zawodnika? Też nie fair, bo czemu ma biec drugi raz i tracić siły, jak to nie jego wina.
Jedyne rozsądne wyjście,
  • Odpowiedz
Ręce opadają... Naprawdę myślicie, że Lewandowski, który biegł w czołówce i na 99% awansowałby do finału specjalnie odpuścił i udał, że ma skurcz. Wielki pech i dramat. Mega żal, bo był w bardzo dobrej formie. Tak samo Rozmys, pokazywał, że but jest zaprojektowany z dziurą na pięcie. Przecież to nie jest problem, żeby w tym ścisku ktoś zahaczył o niego. Szacunek za walkę i dobiegnięcie do mety bez buta w całkiem dobrym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach