#tojestmultikonto #rower

MOŻE TO NIE JEST NAJLEPSZA PORA NA ROWER, BO W ZASADZIE ZROBIŁO SIĘ JUŻ ZIMNO NA DWORZE, ALE PRZYPOMNIAŁA MI SIĘ PEWNA HISTORIA ZWIĄZANA Z ROWEREM. WRZUCAM JĄ JAKO PEWNEGO RODZAJU PRZESTROGĘ DLA MNIEJ DOŚWIADCZONYCH AMATORÓW DOWNHILLU. JECHALIŚMY KIEDYŚ Z KOLEŻANKĄ Z TAKIEJ WYSOKIEJ KAMIENISTEJ GÓRY, W PEWNYM MOMENCIE KOLEŻANKA PODSKOCZYŁA NA KAMIENIU AŻ WYSUNĘŁA JEJ SIĘ NÓŻKA. GDY JUŻ OPADAŁA SPOWROTEM UDERZYŁA TĄ NÓŻKĄ W
tojestmultikonto - #tojestmultikonto #rower

MOŻE TO NIE JEST NAJLEPSZA PORA NA ROW...

źródło: comment_1603988611FvrRUTj2VgmGvGnO0wHTEe.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach