• 7
@PodniebnyMurzyn w przeciwieństwie do niektórych kobiet mam jakieś hamulce moralne i nie będę upubliczniać takich rzeczy ¯_(ツ)_/¯ może Mirek może i śmieć ale z zasadami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przeciętna, ale z moją morda nie wymagał bym więcej (,)
  • Odpowiedz
@Figiello95: Widziałem profil tej artystki, nie tylko na Badoo, ale i Tinderze, więc chyba ma problem ze znalezieniem bankomatu xD Najlepsze, że o ile pamięć mnie nie myli, to ona tam miała wpisane, że jest katoliczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 494
@pogodny_mis65 dziwi mnie, że ludzie wdają się w takie konwersacje. Przecież to, aż bije po oczach sztucznością z jej strony, co w tym podniecającego?

Najlepszym podsumowaniem jest moment, kiedy na wiadomość o kolejnym wysłaniu dicka, zapiera się już rękoma i nogami. Nie chce tego oglądać, tylko woła o hajs.
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was miał doświadczenia z katolickimi odpowiednikami Tindera? Jakie wrażenia? Możecie którąś z takich aplikacji randkowych dla osób wierzących polecić?

#tinder #religia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nosazn: pisali tutaj o zapisani sobie, ale jak w opisie nie zadeklarujesz, że zamierzasz dotrzymać czystość przedmałżeńską, to odrzucają profil ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Prezentuje najlepsze przeróbki słynnej sceny z wizytówkami:

- Pokemony
- Programiści
- Aplikacje randkowe

Miłego
Erimar - Prezentuje najlepsze przeróbki słynnej sceny z wizytówkami:

- Pokemony
- Pr...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wyjaśni mi ktoś, skąd ten ból 4. liter w związku z naszą sytuacją demograficzną? Mamy 3. dekadę XXI wieku; decyzja o posiadaniu dzieci jest indywidualną sprawą każdego człowieka. Kiedy byłem niedojrzałym dzieciakiem w gimnazjum to też uważałem, że można ludzi zmuszać do posiadania dzieci; nakładać na nich dodatkowe podatki, bykowe itd. - ale dorosłem i zrozumiałem, że to jest podejście ludzi z niskim IQ, bądź też takich, którzy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niby jestem przeciwnikiem ghostowania, ale tutaj nie mam watpliwosci ze to jedyne sluszne zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #tinder #zwiazki

czy ghostowanie posrednikow nieruchomosci jest etyczne i uzasadnione?

  • tak 95.1% (137)
  • nie 4.9% (7)

Oddanych głosów: 144

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Mindset wolnego strzelca do ~25. roku zycia/konca studiow. Zanim sie wladujesz w cos bardziej stalego, poprobuj roznych potraw z menu, aby miec jakiekolwiek porownanie i zobaczyc jak relacje moga w ogole wygladac; zbieraj doswiadczenie, otrzaskaj sie z kobietami i poznaj ich nature. To Cie skutecznie wyleczy z idealizowania plci przeciwnej, do ktorej mamy naturalna tendencje. Przestaniesz tez traktowac to wszystko tak serio, nabierzesz zdrowego dystansu, slowem: zejdziesz na ziemie
  • Odpowiedz