Najbezpieczniejszy, szwajcarski komunikator Threema tańszy o 50% - cena 3.99€ obniżona na 1.99€, na AppleStore cena 4.99zl. Promocja trwa do 28 grudnia.

Do działania Threemy nie jest wymagany nr telefonu ani dostęp do książki telefonicznej, nie jest potrzebny również adres e-mail. (E-mail jest potrzebny jedynie do otrzymania kodu licencji, gdy kupujemy ją bezpośrednio ze sklepu, na nic więcej nie jest potrzebny)

Płatność Bitcoinem, PayPalem, kartą. Konto GooglePlay można zasilić kodem doładowującym, dostępnym w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tttomasz: racja, stronka też nie działa. Na twitterze piszą, że to Europa i Środkowy Wschód, ale ludzie z np. Indonezji też piszą o problemach. Zesrało się - trzeba czekać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mirasy z #divyzwykopem czy ktoś korzystał z usług pan z instagrama i #telegram. Większość próbek do których dołączyłem na telegramie wygląda jak scam. Lecz zastanawia mnie skąd tyle obserwujących na tych telegramach i instagramach. Nie ma nigdzie żadnego negatywnego komentarza oraz dużo dziewczyn pisze ze płatność na spotkaniu. Dziwi mnie też fakt ze zdjecia nie sa wyłapywane jako fake na stronach typu tineye itp.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kanal na telegramie o nazwie gdzie co wwa na temat protestow i ich miejsca. Utworzony orzez organizatorki. Na konferencji prasowej mowily ze pol godziny przed wydarzeniem napisza gdzie beda sie spotykac #protest #telegram
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki powiedzcie mi.

Mowi sie, ze Signal jest obecnie najbezpieczniejszy.
Czytam sobie w FAQ Telegrama takie coś - zdecydwali sie na zrobienie dwoch opcji -

1. czat normalny, ktory jest szyrowany klient-serwer-klient aby wszystko moglobyc w chmurze i dostepne na wielu urzadzeniach, oraz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś może wie, dlaczego Telegram na LTE nie łączyć mi się z siecią? Bez przerwy wyświetla mi się „czekam na sieć” i jedynie na wifi działa, o dziwo na lte powiadomienia z wiadomościami pokazują mi się na zablokowanym ekranie, ale gdy już wejdę w aplikacje to jest klapa. Ktoś wie o co chodzi?
#telegram
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telegram kto wie jak wyłączyć zapisywanie zrobionych przeze mnie zdjęć przez tg do pamięci fona? Wyłączyłam niby 2 opcje które by to sugerowały a i tak się zapisuje... K-----a mnie strzeli więc proszę o pomoc.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach