via Android
  • 1
@lmh_
Tauron, dostaje to każdy komu kończy się umowa o jak się nie wybierze innej to ta jest przydzielana automatycznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Instru: tona żyta 22GJ... ja widzę raczej dane ~17GJ

co nie zmienia faktu że tona żyta to 1200zł, czyli ekwiwalent węglowy wychodzi po jakieś 1900zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mieszkam sam i mam wrażenie, że albo ktoś mi kradnie prąd albo nie wiem co się odjaniepawla

Ostatnie zużycie prądu przez mnie to 233kWh/kW

Na necie wyczytałem, że średnie zużycie energii przez singla to rocznie 1250kwh co wychodzi trochę ponad 100kwh miesiecznie

Moje
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------ę, maila przysłali. Mogę się przejść do salonu i podpisać nową umowę, albo nic nie robić i mi dojebią 154zł opłaty co miesiąc, w ramach promocji :D
Przecież za takie coś to operatorzy kablówek i komórek lecieli fpisdu z karami. Ale że tauron pisowski, to pewnie nie ma co liczyć na reakcję ochrony konsumenta?
#tauron
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za firma.. Nie moglem sie zalogowac na konto, bo dostalem informacje ze haslo jest nieprawidlowe, zmienialem haslo, loguje sie i znowu info ze nieprawidlowe, chce zmienic haslo raz jeszcze to dostaje informacje ze nie moge ustawic tego samego hasla... zatem ustawiam jeszcze raz nowe haslo i znowu nie dziala az mi konto zablokowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tauron
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach