Jarałem się HP więc insygnia śmierci kupiłem w dzień premiery. Napalony byłem ostro więc przeczytałem ją w 3 dni a gdy Harry szedł na polanę ściskając w dłoni kamień wskrzeszenia łzy leciały mi po policzkach. Jak wiadomo nie byłem w swoim zachwycie osamotniony więc szybko dotarły prośby o pożyczkę. Byłem młody i głupi więc się zgodziłem w końcu nie pożyczałem komuś obcemu tylko rodzinie, chociaż miałem wystarczająco oleju w głowie żeby mój
pitrek136 - Jarałem się HP więc insygnia śmierci kupiłem w dzień premiery. Napalony b...

źródło: comment_W8ylzWJYy6PQjuGA1SkbeZuea5GQtTls.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miałem dzisiaj nieprzyjemność

uczestniczyć w rozmowie rózowych na #studbaza Moja rola ograniczała się głównie do przytakiwania i uśmiechania się ale coś tam n niestety usłyszałem. A mianowicie, że mają pretensje o wszystko i do wszystkich, do rodziców bo za mało pieniędzy dają, do chłopaka bo poświęca im za mało uwagi, do kierowcy autobusu bo za ostro hamuje, do jakiegoś randoma bo nie ustąpił miejsca pomimo, że ta się do niego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Instaluję sobie xpeka i przez ten niebieski ekran przypomniała mi się podstawówka. Najgorszy okres w moim życiu, po tym cały dalszy tok nauczania wydawał się sielanką.

#takitamwpis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed chwilą zawiesiła mi się apka wypoku i przemyślenia które pisałem pół godziny poszły się stukać. W sumie się cieszę bo po takim ładunku żałosnego p---------a musiałbym chyba usunąć konto xD

#nobodykiers #takitamwpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hyperversum - najgorsza książka jaką miałem okazje czytać. Napisana tak ociężale, że w czasie lektury czułem wręcz fizyczny ból który autorka zadawała mi każdym kolejnym zdaniem. Przez pół roku dobrnąłem ledwie do 100 strony i jest to jak dotąd jedyna książka której nie dałem rady przeczytać do końca.

#ksiazki #takitamwpis
pitrek136 - Hyperversum - najgorsza książka jaką miałem okazje czytać. Napisana tak o...

źródło: comment_03KZFaQkRnLoJEs3k4sqrdqlcMrPnKwN.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach