Ciekawe info. o transferze sił rebel (ok. 2,5 tys) z frontu w pd Aleppo przez Turcję do Jarablus - al Rai

to ok 1/2-1/3 sił z tego frontu. Stąd SAA mogła ponownie "domknąć" okrążenie Aleppo


Dziękowaliśmy tygrysowi, ale chyba trzeba też podziękować sułtanowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myrten: Na pewno nie ściągali ich z samego frontu. Co najwyżej mogą to być obwody. Sądzę, że oblężenie i tak by domknięto co najwyżej zniwelowano szanse na większy kontratak w tym momencie
  • Odpowiedz
W związku z zajęciem przez SAA korytarza Aleppo (i ponownym okrążeniem miasta), nie będzie (na razie) porozumienia Ros-USA w sprawie Syrii

( ͡ ͜ʖ ͡)

#syria #szewko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2PacShakur: @NH35: Oni chyba liczą, że im Szewko oglądalność podniesie. Ja już dawno przestałem go oglądać w tv, chyba najlepiej jest słuchać jak go do radia zapraszają bo tam jest zazwyczaj jedynym gościem. No i oprócz radia czytać tt.
  • Odpowiedz
@2PacShakur: W ogóle to trochę dziwny jest poziom tych ekspertów w polskich telewizjach, większość wydaje się być jedynie propagandzistami opowiadającymi bzdury.
  • Odpowiedz