#swirek1978 dawajcie komentarze swirek tam siedzi teraz xD https://maps.app.goo.gl/jBTtGmvrGY3MYXvg9
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 9
@Markdot: jak cos to robie mirror, o ile sie nic nie zesra wrzucę na odysee
@Malpigaj: darek potrafi komuś wytłuc xd ale byłby to złoty kontent jakby zajechał do łysego na grilla. taki kioskarz, łoniak czy inny legionysta to lataliby po ścianach. może niemowa nawet odzyskałaby głos jakby ją zainstalował xDDD eh moje niedoczekanie
#swirek1978
Silnik się gotuje u jego
Silnik się gotuje u jego
- 21

@langer: niezly balagan w glowie ... tylko taki czlowiek przetrwa w tym afrykanskim syfie 💪
@Lucky_Charm: pragnę podkreślić, że to jego historia. Żyję na tym świecie trochę i zauważyłem, że często takie historie się nie kleją. Do tego im bardziej z-----a jednostka, tym większe przekonanie o swojej niewinności i demonizowanie drugiej strony.
Ostatnio widzę w mediach społecznościowych żale jednego typa z kręgu znajomych, którego zostawiła żona i zabrała dziecko - on oczywiście głośno płacze, uzewnętrznia się, publikuje. Jakby posłuchać jego historii to idealny człowiek, biedny,
Ostatnio widzę w mediach społecznościowych żale jednego typa z kręgu znajomych, którego zostawiła żona i zabrała dziecko - on oczywiście głośno płacze, uzewnętrznia się, publikuje. Jakby posłuchać jego historii to idealny człowiek, biedny,
- 9
#raportzpanstwasrodka Dobra namówiliście mnie 🤭 #swirek1978
- 17
W Europie coraz gorzej i coraz mniej wolności, bo tak na tiktoku mówią. Ale w takiej Etiopii czy w Somalilandzie to dopiero wolność! No może poza checkpointami co 5 kilometrów xD Tylko czekać aż u łysego w Kampuczy zamelduje się „słynny” podróżnik z Afryki. W takiej Kambodży zaznałby prawdziwej wolności, nawet alimonów nie musiałby płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swirek1978 #raportzpanstwasrodka
#swirek1978 #raportzpanstwasrodka

- 2
#swirek1978 Warto nadrabiać 500 odcinków żeby nadążyć w uniwersum? Czy wystarczy śledzić od teraz, bo widzę że coś ciekawego się tu dzieje
- 5
#swirek1978 khat i herbatka z rana jak śmietana. Karibu karibu!
@neon71: karibu bracie j---ć murzyńskie naprawy, wszystkie pypcie pourywali
@Malpigaj: Salomon to taki majster, że brak słów XDD chłop przyjechał, że auto nie chce odpalać na ciepłym, a ten dzban rozebrał cały silnik na części pierwsze zobaczyć co jest w środku. Podczas spawania łapy skrzyni biegów nie odpiął sterowników, poszło napięcie na wiązke i zjarało komputer od skrzyni biegów xD jak mu się to udało do kupy poskładać i napraawić to co sam s--------ł to finalnie okazało się, że
#swirek1978
kto wie ten wie
kto wie ten wie
@Knoblauch: Nooo epicki lajt, acz skasował Świrek :(
@zbyszek-krol: szkoda bo myslalem ze dzisiaj obejrze w calosci xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wujek_srednia_rada: khat już się załadował XD karibu
@wujek_srednia_rada: Darek potrzebuje 30 bardziej 40 tyś zł bo inaczej nie będzie pokazywał swojej podróży. ( Dopiero zebrał prawie 40 tyś i znowu chce) Ślini się do spoconego Romana z awatarem ładnej kobiety. Zaprasza go na wspólny wyjazd myśląc, że to kobieta. I to tylko z 15 minut bo dłużej nie dałem rady oglądać. Jest niestabilny emocjonalnie moim zdaniem
POURYWAŁY MU PYPCIE #swirek1978
karibu karibu
darek żyje i ma się dobrze w somalilandzie xD
znalazł mechanika engineera murzyńskiego, siedzi w barze i żre czad z miejscowymi xD
mówi, że nikt go obecnie już nie chce zabijać i jest git
#swirek1978 #raportzpanstwasrodka
darek żyje i ma się dobrze w somalilandzie xD
znalazł mechanika engineera murzyńskiego, siedzi w barze i żre czad z miejscowymi xD
mówi, że nikt go obecnie już nie chce zabijać i jest git
#swirek1978 #raportzpanstwasrodka
źródło: image
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
- 0
Gruba akcja
@donm: karibu karibu
#swirek1978 jaką gość miał trasę? Zacząłem śledzić jak był w Etiopii
@Tinderowiec69: na ostatnim lajcie ktoś pytał o podróże, somalia to jego chyba 145 kraj. wcześniej objechał obie ameryki, azję i afrykę motocyklami. obecnie to jego pierwsza wyprawa przez afrykę kamperem zbudowanym na sprinterze budce do sprzedaży lodów i pierwszy raz cokolwiek relacjonuje. moim zdaniem jego błąd polega na tym, że pojechał z------m dieslem cdi ze z-----ą półautomatyczną skrzynią. do afryki jedzie się benzyniakiem w manualu, najlepiej toyotą i oni to
@Tinderowiec69: nigeria, tanzania, burundi, uganda, etiopia. dokładnie nie rejestruję, wbijaj na jego kanał i tam masz całą historię
Są jakieś wieści od darka? Niepokojąco wygląda jego ostatnia sytuacja
#swirek1978
#swirek1978
- 3
@turok2016: Dzięki, w skrócie to takie parametry:
Trudne warunki i bezpieczeństwo: Autor opisuje sytuację w Somalilandzie jako ekstremalnie ciężką, wspominając, że „to nie jest kraj dla białych ludzi” [03:05]. Wyznaje, że poprzedniego dnia kilkakrotnie próbowano go pobić [04:31].
Decyzja o zakończeniu publikacji: Pod wpływem narastającej frustracji i zmęczenia, Darek ogłasza, że kończy z pokazywaniem swoich podróży i „włóczęgi po Afryce” na TikToku oraz YouTube [03:51]. Chce wrócić do swojej „samotni”
Trudne warunki i bezpieczeństwo: Autor opisuje sytuację w Somalilandzie jako ekstremalnie ciężką, wspominając, że „to nie jest kraj dla białych ludzi” [03:05]. Wyznaje, że poprzedniego dnia kilkakrotnie próbowano go pobić [04:31].
Decyzja o zakończeniu publikacji: Pod wpływem narastającej frustracji i zmęczenia, Darek ogłasza, że kończy z pokazywaniem swoich podróży i „włóczęgi po Afryce” na TikToku oraz YouTube [03:51]. Chce wrócić do swojej „samotni”
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak dla mnie może i ten koleś nie ma nic wspólnego z kambodżańskim uniwersum, ale jest to jakaś odmiana. Jak o nim piszecie to tagujcie #swirek1978 czy jakoś tak, aby kto nie chce widzieć tych wpisów dał ten tag na czarną listę.
@turok2016: Chyba koperek za bardzo wyprostował mu zwoje, bo trzeba być wyjątkowo ciężkim dzbanem, żeby wjeżdżać do jednego kraju z flagą państwa, z którym są w konflikcie. Równie dobrze mógłby jechać do Rosji oklejony flagami Ukrainy i kłapać jadaczką, że go nie lubią. Trudny to pacjent, nie da się ukryć.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Darek ma lajta. 760 ludzi oglada chlopa ktory jedzie budka do sprzedazy lodow po afryce xD
Aktualnie trwa duskusja czy dac mechanikowi 1k$ czy nadstawic kakao
Jak sie komus nudzi to moze uda sie zaprosic na tag bo mi sie nie udalo przebic
https://www.youtube.com/live/GIi0xDW2czE?is=pTylfM8pxa8FA2H9
Aktualnie trwa duskusja czy dac mechanikowi 1k$ czy nadstawic kakao
Jak sie komus nudzi to moze uda sie zaprosic na tag bo mi sie nie udalo przebic
https://www.youtube.com/live/GIi0xDW2czE?is=pTylfM8pxa8FA2H9

@wujek_srednia_rada: jaki dumny, ze poslaniec chcial wiecej kasy (700bri to jakies 16 zl:), to on mu gowno spuścił pod budką i sa kwita!














Oj bedzie się działo przy jego krótkich nerwach XD
#swirek1978 #raportzpanstwasrodka
Mumin leser że potrafi mówić to i tak wielki wyczyn,u gatunków człekokształtnych to rzadkość.