Nowe karibu wleciało na yt. W skrócie: wczoraj wszyscy źli, zero pomocy, bro już nie jest bro. DZISIAJ: wszystko super, Pakole to moi bracia, dzisiaj wieczorem party. Darek łaskawie włączył komentarze i pozwolił, żeby "jechać po nim jak po psie". Miał dzisiaj jechać, ale jednak nie jedzie. Miał robić amory, ale najpierw postanowił wyczyścić wentylator w budzie. Wczoraj zakończył live, bo nie chciało mu sie komentować. Byc może odpali live dziś o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zbiornikowiec: leków na korbę nie ma,łyka jakieś nasenne czy ujwjeco tam mu załatwili plus brak kopru plus liście na okrągło i takie efekty, jutro wleci film że jednak zostaje jeszcze dziś bo przyczadował za mocno,wgl bym się nie zdziwił
  • Odpowiedz
@wojtekg93: Dareczkowi puściły zawory jak zaczął czytać sceptyczne komentarze na czacie :). Bez zapowiedzi skończył lajta. Ten typ tak ma, nie znosi żadnej krytyki. Eh nie nadaje się na jupitera. Nie kasa się ręki, która cię karmi.
  • Odpowiedz
#raportzpanstwasrodka #swirek1978 Jak tak można traktować naszego wspaniałego rodaka, obieżyświata ???. Zamiast czerwonego dywanu i ukłonów, to te paskudne afrykance nie chcą promu załatwić. Chyba Radek Sikorski musi zainterweniować i wyjaśnić tych dzikusów:)
zbyszek-krol - #raportzpanstwasrodka #swirek1978 Jak tak można traktować naszego wspa...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbyszek-krol: jaki to jest zjeb to głowa mała, roszczeniowy bardziej niż typowe pato-madki, takich ludzi to należy omijać z daleka bo dasz palec to będą chcieli rękę a na końcu będą z siebie ofiarę robić i poszkodowanego xD
  • Odpowiedz
#swirek1978 W najnowszych parametrach juz się powoli zaczyna narzekanie na pakistańczyków,że w sumie to wzięli 500dolarow za nic bo tylko wymienili wtryski i spalili rozrusznik XD Darek ma chyba taka tradycje,że najpierw brothers brothers tańce i przyjaźń a później narzekanie na j***ne murzyńskie naprawy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtekg93: Siedzi już tam miesiąc, prąd ciągnie, kwaterę ma, ale to mówi, że przecież dokłada co kilka dni 20 dolców do żarcia. Nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce ktoś zostawił auto u mechanika i sobie u niego żył tak po prostu.
  • Odpowiedz
Niestety, z Dareczka wychodzi jego prawdziwe oblicze. Komentarze juz wylaczone, bo pewnie ludzie mu napisali co o tym co mowil mysla.
  • Odpowiedz
@neon71: dziwne ze miesiąc tam przestał, chłopy starali się jak mogli dla obcego człowieka. Dali mu miejsce do stania, zrobili samochód bez wciągania go w jakieś horrendalne koszta. Dzieli sie żarciem, pozwalali sie filmować i budować na nich zasięgi.Po panel go zawieźli, na te malunki mu szef motor pożyczył itd. załatwia sie tam im w dziure od miesiąca i wiele innych. Zbiera teraz donety i bliki na każdej transmisji. Ogólnie
  • Odpowiedz
  • 4
@Eftef: Dokładnie. Tak naprawde to jeszcze mu gotowali, mimo to ze dokladan sie do jedzenia. Po 100$ na łebka to nie jest jakaś niewyobrażalna kasa, co by nie gadać dobrze go traktowali, a on im dupe obsmarowauje na wizji. Powinni sobie przetlumaczyc te filmiki, to by go pogodnili z placu w p------c za taką obłudę.
  • Odpowiedz
Ja swoim gruzem jak jadę na myjnie automatyczną to specjalnie biorę program bez mycia podwozia bo nie mam osłony pod silnikiem i boje się, że woda dostanie się gdzieś gdzie nie powinna a ten nagrywa jak to myją mu silnik po tych naprawach z pouszkadzaną izolacją i to jeszcze przy włączonym silniku xD

#swirek1978
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tinderowiec69: jprd jaki to jest kretyn, jeszcze zadowolony, że to tylko wtryski były a nie to co inni pisali xDD
Ma pompę na podmiankę która jest sprawdzona i żeby wymienić to odkręcić z 3 śruby, ale to za dużo roboty, lepiej będzie wyzywać, płakać i ćpać xD

No i to mycie silnika tego starego gruza po tych naprawach to też hit, oczywiście jeszcze jak jest włączony xD
  • Odpowiedz
Coś cisza w eterze, oby z Dareczka nie zrobili camel milk, gdy okazalo sie ze bedzie to kolejna murzyńska naprawa i rozpętało się piekło ;)
#swirek1978
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomekwyntel: jak ktoś kiedyś pracował w branży samochodowej, wie z praktyki czym są wtryskiwacze pizoelektryczne, widzi w jakich warunkach są montowane, to już z góry taka osoba wie, że za mniej niż 1000km od odjazdu z pakistańskiego raju znowu zacznie się to samo xD
mogą nawet zalać wodę z lichenia do układu chłodzenia, ale składane w tych warunkach pizoelektryki, bak wyczyszczony tak jak to darek zrobił, wszystko leżące w piachu
  • Odpowiedz
No i z ostatniego wideo idealnie widać jaki to typ gościa, on niczemu niewinny, wszyscy się czepiają nie wiadomo o co i oczywiście robi z siebie ofiarę xDD

#swirek1978
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alfon_Rakieta: minister od wody co przyszedl na początku zamieszania zobaczyc muzungu i niby mial oferowac wymiane silnika "za moje"/somalilandzkie, niby przylazl po 25 dolcow :D z dzisiejszego gniota wszystko, a jest krotki. Tez mi sie juz nie chce go sluchac szczerze powiedziawszy :)
  • Odpowiedz