Nowe karibu wleciało na yt. W skrócie: wczoraj wszyscy źli, zero pomocy, bro już nie jest bro. DZISIAJ: wszystko super, Pakole to moi bracia, dzisiaj wieczorem party. Darek łaskawie włączył komentarze i pozwolił, żeby "jechać po nim jak po psie". Miał dzisiaj jechać, ale jednak nie jedzie. Miał robić amory, ale najpierw postanowił wyczyścić wentylator w budzie. Wczoraj zakończył live, bo nie chciało mu sie komentować. Byc może odpali live dziś o
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Zbiornikowiec
- 6

Lohengrin88_
via Wykop- 2
@Zbiornikowiec: leków na korbę nie ma,łyka jakieś nasenne czy ujwjeco tam mu załatwili plus brak kopru plus liście na okrągło i takie efekty, jutro wleci film że jednak zostaje jeszcze dziś bo przyczadował za mocno,wgl bym się nie zdziwił

neon71
via Wykop- 2
@Zbiornikowiec: "przeszło mie"
karibu karibu
#swirek1978
#swirek1978
@Czlowiek_Ludzki: karibu karibu , już chyba Sana - Jemen :)
#swirek1978 Jakie parametry na live? Widze że nadawał ale skasował live po zakonczeniu
@wojtekg93: Dareczkowi puściły zawory jak zaczął czytać sceptyczne komentarze na czacie :). Bez zapowiedzi skończył lajta. Ten typ tak ma, nie znosi żadnej krytyki. Eh nie nadaje się na jupitera. Nie kasa się ręki, która cię karmi.
- 2
@zbyszek-krol: Jeb...e murzyńskie naprawy i jeb...e polackie komentarze xd
- 21
#raportzpanstwasrodka #swirek1978 Jak tak można traktować naszego wspaniałego rodaka, obieżyświata ???. Zamiast czerwonego dywanu i ukłonów, to te paskudne afrykance nie chcą promu załatwić. Chyba Radek Sikorski musi zainterweniować i wyjaśnić tych dzikusów:)

@zbyszek-krol: chłop się zachowuje jak przedszkolak, oczekuje że wszyscy się będą nim zajmować i mu „łatwić” wszystkie sprawy xd
@zbyszek-krol: jaki to jest zjeb to głowa mała, roszczeniowy bardziej niż typowe pato-madki, takich ludzi to należy omijać z daleka bo dasz palec to będą chcieli rękę a na końcu będą z siebie ofiarę robić i poszkodowanego xD
#swirek1978 W najnowszych parametrach juz się powoli zaczyna narzekanie na pakistańczyków,że w sumie to wzięli 500dolarow za nic bo tylko wymienili wtryski i spalili rozrusznik XD Darek ma chyba taka tradycje,że najpierw brothers brothers tańce i przyjaźń a później narzekanie na j***ne murzyńskie naprawy.
@wojtekg93: Siedzi już tam miesiąc, prąd ciągnie, kwaterę ma, ale to mówi, że przecież dokłada co kilka dni 20 dolców do żarcia. Nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce ktoś zostawił auto u mechanika i sobie u niego żył tak po prostu.
Niestety, z Dareczka wychodzi jego prawdziwe oblicze. Komentarze juz wylaczone, bo pewnie ludzie mu napisali co o tym co mowil mysla.
- 2
@neon71: dziwne ze miesiąc tam przestał, chłopy starali się jak mogli dla obcego człowieka. Dali mu miejsce do stania, zrobili samochód bez wciągania go w jakieś horrendalne koszta. Dzieli sie żarciem, pozwalali sie filmować i budować na nich zasięgi.Po panel go zawieźli, na te malunki mu szef motor pożyczył itd. załatwia sie tam im w dziure od miesiąca i wiele innych. Zbiera teraz donety i bliki na każdej transmisji. Ogólnie
- 4
@Eftef: Dokładnie. Tak naprawde to jeszcze mu gotowali, mimo to ze dokladan sie do jedzenia. Po 100$ na łebka to nie jest jakaś niewyobrażalna kasa, co by nie gadać dobrze go traktowali, a on im dupe obsmarowauje na wizji. Powinni sobie przetlumaczyc te filmiki, to by go pogodnili z placu w p------c za taką obłudę.
Ja swoim gruzem jak jadę na myjnie automatyczną to specjalnie biorę program bez mycia podwozia bo nie mam osłony pod silnikiem i boje się, że woda dostanie się gdzieś gdzie nie powinna a ten nagrywa jak to myją mu silnik po tych naprawach z pouszkadzaną izolacją i to jeszcze przy włączonym silniku xD
#swirek1978
#swirek1978
@Tinderowiec69: no np. takie na alternatorze u mnie są nawet dwa, od rolek, itp. XD
@Eftef: im się nic od wody nie stanie. gorszy sam alternator.
#swirek1978 czyli wtryski wymienione i tak pojedzie ale pompa nie ruszona i jest szansa że opiłkuje i to ona wykończy kolejne wtryski.
@Tinderowiec69: jprd jaki to jest kretyn, jeszcze zadowolony, że to tylko wtryski były a nie to co inni pisali xDD
Ma pompę na podmiankę która jest sprawdzona i żeby wymienić to odkręcić z 3 śruby, ale to za dużo roboty, lepiej będzie wyzywać, płakać i ćpać xD
No i to mycie silnika tego starego gruza po tych naprawach to też hit, oczywiście jeszcze jak jest włączony xD
Ma pompę na podmiankę która jest sprawdzona i żeby wymienić to odkręcić z 3 śruby, ale to za dużo roboty, lepiej będzie wyzywać, płakać i ćpać xD
No i to mycie silnika tego starego gruza po tych naprawach to też hit, oczywiście jeszcze jak jest włączony xD
Komentarze będzie musiał przepracować xD
#swirek1978
#swirek1978
źródło: Screenshot 2026-06-10 at 20-37-51 WYMIENIAMY CZĘŚCI ! - YouTube
Pobierz- 3
#swirek1978 czujnik położenia pypcia xd czujnikowcy bezlitośni
- 2
Dis łan ciendź, dis łan ciendź. W tle pałowanie na zimnym*
#swirek1978
#swirek1978
@neon71: TO SĄ K---A TE PAKISTAŃSKIE NAPRAWY! BLABLABLABLABLABLABLABLABLABLA
Gość niereformowalny xD
Gość niereformowalny xD
@neon71: Pakistański starodawny mechanik piłujacy Mercedesa na zimnym:
źródło: 1000000500
Pobierz- 3
Coś cisza w eterze, oby z Dareczka nie zrobili camel milk, gdy okazalo sie ze bedzie to kolejna murzyńska naprawa i rozpętało się piekło ;)
#swirek1978
#swirek1978
@neon71: chyba somalilandzka choroszcz zawitała bo ostatnio wspominał ze leki na szajbe mu sie kończą i zaraz potem weszły miniaturki ai
- 2
@Tomekwyntel: nażre się czadu i będzie jak nowonarodzony
@Tomekwyntel: Jasne uda się, jak w bardziej cywilizowanej Etiopii się udało :). Spartola i to, zajedzie kolejne 100km i kolejny miesiąc stania.
@Tomekwyntel: jak ktoś kiedyś pracował w branży samochodowej, wie z praktyki czym są wtryskiwacze pizoelektryczne, widzi w jakich warunkach są montowane, to już z góry taka osoba wie, że za mniej niż 1000km od odjazdu z pakistańskiego raju znowu zacznie się to samo xD
mogą nawet zalać wodę z lichenia do układu chłodzenia, ale składane w tych warunkach pizoelektryki, bak wyczyszczony tak jak to darek zrobił, wszystko leżące w piachu
mogą nawet zalać wodę z lichenia do układu chłodzenia, ale składane w tych warunkach pizoelektryki, bak wyczyszczony tak jak to darek zrobił, wszystko leżące w piachu
- 2
Na szczęście wje*ali wszystko od razu do piachu, żeby przypadkiem naprawa nie była zbyt skuteczna.
- 5
@Alfon_Rakieta: a mowilem Pavarottiemu za slabo pali!
Części doleciały,to teraz następne trzy tygodnie będą składać,na końcu to spierolą okradną Darka i taki będzie finał xd #swirek1978
- 3
Z wczorajszego lajta "To muzyka AI? Nie, z jutuba"
#swirek1978
#swirek1978
@neon71: Darek jest nie do p--------a
- 8
Płaczę xD
Darek był dzisiaj w osadzie, gdzie rysunki na skałach mają po 6000 lat. Pierwszy komentarz mnie rozwalił :)
#swirek1978
Darek był dzisiaj w osadzie, gdzie rysunki na skałach mają po 6000 lat. Pierwszy komentarz mnie rozwalił :)
#swirek1978
źródło: 1000047735
Pobierz- 2
Karibu karibu, komentarze wyłączone. Nie wiem co mam gadac wiecej. Wizy nikt nie zalatwil.
#swirek1978
#swirek1978
No i z ostatniego wideo idealnie widać jaki to typ gościa, on niczemu niewinny, wszyscy się czepiają nie wiadomo o co i oczywiście robi z siebie ofiarę xDD
#swirek1978
#swirek1978
- 1
@Alfon_Rakieta: minister od wody co przyszedl na początku zamieszania zobaczyc muzungu i niby mial oferowac wymiane silnika "za moje"/somalilandzkie, niby przylazl po 25 dolcow :D z dzisiejszego gniota wszystko, a jest krotki. Tez mi sie juz nie chce go sluchac szczerze powiedziawszy :)
@wujek_srednia_rada: niezly z niego kuźwa herbatnik, jak wladze państwowe (jakie by tam nie byly) o madżonge pyta.








