@Martinoz: Zasiłek zostanie im przywrócony, to nie pierwszy raz gdy MOPS odcinał ich od tych trzech stówek. Obiady dalej będą żreć/wynosić bo do tego nadal mają prawo. Czasowo zostali udupieni ale opieka nie zamknęła na dobre przed Kononem i Majorem swoich podwoi.
  • Odpowiedz

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach