Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Zlał się Zbysiu w pory,
na tym się w-----ł.
W łeb sobie p-----------ł,
gębę sobie r------ł,
Synek robi larum, że tatusia zbili.
I z odyńca tuszy litr krwi wytoczyli.
na tym się w-----ł.
W łeb sobie p-----------ł,
gębę sobie r------ł,
Synek robi larum, że tatusia zbili.
I z odyńca tuszy litr krwi wytoczyli.
konto usunięte via Android
- 1
Zbysiu po pace bedzię miał swoje CZOKO wielkie jak MAROKO. ;)
- 5
To już pewne!
Policja nie potrzebuje pałek, aby pobić zatrzymanego.
Dzisiejszy filmik jednoznacznie pokazuje, że TELEKINEZA istnieje.
#heheszki #policja #telekineza #stonoga
Policja nie potrzebuje pałek, aby pobić zatrzymanego.
Dzisiejszy filmik jednoznacznie pokazuje, że TELEKINEZA istnieje.
#heheszki #policja #telekineza #stonoga
#neuropa #stonoga
Ech, kiedy ordery dla neuropy za sto lat temu odrazumówienie, że Stonoga to mitoman :|
https://www.wykop.pl/link/3733587/nagranie-z-pobicia-stonogi-przez-policje/
Ech, kiedy ordery dla neuropy za sto lat temu odrazumówienie, że Stonoga to mitoman :|
https://www.wykop.pl/link/3733587/nagranie-z-pobicia-stonogi-przez-policje/
@stekelenburg5: zaraz przybiegnie jakiś ułom i będzie krzyczał "NO ALE WALILIŚCIE DO NIEGO KONIA PO WYBORACH"
@stekelenburg5: ale sto lat temu to on mówił o aferach z peło i wtedy to była prawda, a on był bohaterem, który nie bał się tego ujawnić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@maupamaupa: ile przemek ma lat? 5?
- 0
- 127
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 189
@Nusretin swieze
- 46
- 2381
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Złoto
- 62
@Yolocaust: Takie dobre że dałem 75 plusów.
- 73
- 3
- 7
konto usunięte via iOS
- 0
@KamDG: tak było
- 227
@Tumurochir: Po tym sławnym filmiku to na wypoku był wręcz uwielbiany xD
- 11
@Tumurochir: HAHA CO TEN PAPIEŻ W LEWYM DOLNYM ROGU xDDDD
- 22
- 6
#stonoga upad i sobie gupi ryj rozwalił
O mój boże
Szczerze to trochę bekowe xD
Mam nadzieję że go czymś nacpali bo to nie jest normalne zachowanie, plus osmieszyl się.
#stonoga
Szczerze to trochę bekowe xD
Mam nadzieję że go czymś nacpali bo to nie jest normalne zachowanie, plus osmieszyl się.
#stonoga
@matador74: Najpierw się z Ciebie śmieją, potem też się z Ciebie śmieją, aż w końcu nadal się z Ciebie śmieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via iOS
- 2
@matador74: to jest jedyny wpis o stonodze który zaplusuje xD
- 1
@paratachitki: Ten gościu zniszczył mafię.




























#stonoga #pytanie