Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
@gorush: a skad cos takiego masz? wygrales ;o ?
- 3
- 1
2
Not Enough Minerals

Co tu dużo pisać, każdy gracz StarCrafta zrozumie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
Elo Mirki, Mirunki,
czy na koniec meczy w #starcraft2 i #leagueoflegend mogę pisać gg wp, wrzucać z tego print screeny i streamy na swoją stronę, czy też Gadu-Gadu i Wirtualna Polska będą się rzucać?
#aferagg #heheszki
czy na koniec meczy w #starcraft2 i #leagueoflegend mogę pisać gg wp, wrzucać z tego print screeny i streamy na swoją stronę, czy też Gadu-Gadu i Wirtualna Polska będą się rzucać?
#aferagg #heheszki
źródło: comment_H9UzeHIjEUrCNPn7tbGMycz1JaWBFu6R.jpg
PobierzSzacowne Mirki, Czcigodne Mirabelki,
Nie chcem, ale muszem!
Zapraszam Was na kolejną edycję Wtorków z SC2. Naszymi gośćmi dziś po 17:00 będą Łukasz "Tefel" Czarnecki oraz Emil Wieczorek z EmSC2. Porozmawiamy oczywiście o IEM w Katowicach, poruszymy temat rozlosowanych wczoraj par, przybliżymy plan całej imprezy, a także pobawimy się w przewidywania. Jak zwykle będzie możliwość zadawania pytań
Nie chcem, ale muszem!
Zapraszam Was na kolejną edycję Wtorków z SC2. Naszymi gośćmi dziś po 17:00 będą Łukasz "Tefel" Czarnecki oraz Emil Wieczorek z EmSC2. Porozmawiamy oczywiście o IEM w Katowicach, poruszymy temat rozlosowanych wczoraj par, przybliżymy plan całej imprezy, a także pobawimy się w przewidywania. Jak zwykle będzie możliwość zadawania pytań
źródło: comment_vK2CETXbE1oiVN4vHxo4BsJWnzRFj6DD.jpg
Pobierz- 1
mirki z #stacraft #starcraft2 #leagueoflegends #csgo i może #wot
zwołałem Was tutaj wszystkich albowiem mam problem wielokrotnie opisywany w necie, wielokrotnie nierozwiązany. może ktoś miał, ktoś rozwiązał, może jakaś wskazówka. zarówno w SC2, jak i w LOLu rozłącza mnie z gry mniej więcej po upływie 2 minut. w SC2 to było 1:54, 1:55 i 1:58. w LOLu 2x na oko 2:00 tyle co
zwołałem Was tutaj wszystkich albowiem mam problem wielokrotnie opisywany w necie, wielokrotnie nierozwiązany. może ktoś miał, ktoś rozwiązał, może jakaś wskazówka. zarówno w SC2, jak i w LOLu rozłącza mnie z gry mniej więcej po upływie 2 minut. w SC2 to było 1:54, 1:55 i 1:58. w LOLu 2x na oko 2:00 tyle co
- 1
- 1
@zolwixx: stacjonarny pc-t? Nawala moduł wifi. U mnie problem leży w płycie głównej, także przyzwyczaiłem się do manualnego włączania adaptera. Najpierw zrób format i wgraj najnowsze stery, potem popiszemy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dzień dobry, Mircy!
Napisałem ostatnio analizę meczu PvT zwycięzcy IEM Taipei - koreańskiego Protossa o nicku sOs. Jeśli ktoś ma ochotę to niech zerknie. Trochę kilometrów tekstu się z tego zrobiło. Enjoy!
Analiza PvT
#sc2 #starcraft #starcraft2 #gry #wtorkizsc2 #blizzone
Napisałem ostatnio analizę meczu PvT zwycięzcy IEM Taipei - koreańskiego Protossa o nicku sOs. Jeśli ktoś ma ochotę to niech zerknie. Trochę kilometrów tekstu się z tego zrobiło. Enjoy!
Analiza PvT
#sc2 #starcraft #starcraft2 #gry #wtorkizsc2 #blizzone
źródło: comment_S3MKGVSRdB7fMZuwg0jcsnpGt4LStIkX.jpg
PobierzCzołem wykopki, przypominam o turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://fechallenge.com/game/4/tournament/101
#starcraft #starcraft2 #gry #strategie #rts #konkurs #sc2
#starcraft #starcraft2 #gry #strategie #rts #konkurs #sc2
Linkacz!
Tydzień temu podczas audycji analizowaliśmy Wojnę Światów w PvT w wykonaniu PtitDrogo. Dziś zobaczymy Złotą Armadę w wykonaniu sOs z finału IEM Taipei. Do zobaczenia na streamie! : )
#wtorkizsc2 #sc2 #starcraft #starcraft2 #gry #blizzone
Tydzień temu podczas audycji analizowaliśmy Wojnę Światów w PvT w wykonaniu PtitDrogo. Dziś zobaczymy Złotą Armadę w wykonaniu sOs z finału IEM Taipei. Do zobaczenia na streamie! : )
#wtorkizsc2 #sc2 #starcraft #starcraft2 #gry #blizzone
@JJThompson: https://twitter.com/mYiPtitDrogo/status/696765948523630592?lang=pl Ostatnio szaleje ;)
- 0
@Masterczulki: Francja w ogóle dość mocna na scenie. Ciekawe, czy w Katowicach będzie powtórka z poprzedniego finału WCS.
Mirki, co się o------o. 1000 osób sie zebrało i Starcraft 2 na Fantasy Expo oglądało.
(ʘ‿ʘ)
#starcraft2
(ʘ‿ʘ)
#starcraft2
- 1
Linkacz!
Za chwilę streamujemy Wtorki z SC2. Dziś analizujemy grę PtitDrogo z jego gier przeciwko terranom na zakończonym niedawno DreamHacku. Stay tuned!
#wtorkizsc2 #sc2 #starcraft #starcraft2 #gry #blizzone
Za chwilę streamujemy Wtorki z SC2. Dziś analizujemy grę PtitDrogo z jego gier przeciwko terranom na zakończonym niedawno DreamHacku. Stay tuned!
#wtorkizsc2 #sc2 #starcraft #starcraft2 #gry #blizzone
Mircy, dawno nic nie pisałem, ale niedługo to nadrobię - wiem, że się cieszycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co przygotowałem dla Was artykuł na temat przydatnych narzędzi do ćwiczenia mechaniki w StarCrafcie, o który prosiliście jakiś czas temu w komentarzach oraz na PW. Warto zapoznać się z opisanymi narzędziami, bo mogą ułatwić Wam ladderowanie. I tak, wiem, że #dedgaem ale i tak lepsze od "Zmierzchu".
Póki co przygotowałem dla Was artykuł na temat przydatnych narzędzi do ćwiczenia mechaniki w StarCrafcie, o który prosiliście jakiś czas temu w komentarzach oraz na PW. Warto zapoznać się z opisanymi narzędziami, bo mogą ułatwić Wam ladderowanie. I tak, wiem, że #dedgaem ale i tak lepsze od "Zmierzchu".
źródło: comment_A4UKpJm5CMX78zYHtKkTyePf6YaBlYEE.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Esharell: NetWars zawsze na propsie. Dzięki za pomysł! Na pewno w przyszłości coś na ten temat się pojawi. To zresztą też poruszyłem na prośbę widzów. Pozdro!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
10
Starcraft: Mass Recall

Remake kampanii dla jednego gracza, gry StarCraft i SC: Brood War pod SC II. Instrukcja instalacji w powiązanych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wykopowicze, nie chcielibyście zalicytować?
http://allegro.pl/show_item.php?item=5951811741
#steam #konto #battle #starcraft2 #starcraft
Sprzedaje konta Steam i Battle.net BCM (nawet 30 zł mnie zadowoli - z czego połowę weźmie Allegro) ;)
130 gier na Steam i Starcraft2 na Battle.net
http://allegro.pl/show_item.php?item=5951811741
#steam #konto #battle #starcraft2 #starcraft
Sprzedaje konta Steam i Battle.net BCM (nawet 30 zł mnie zadowoli - z czego połowę weźmie Allegro) ;)
130 gier na Steam i Starcraft2 na Battle.net
- 0
@Marcinowy: nie jest to prawdopodobne
co ten blizzard to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blizzard #starcraft2 #starcraftboners #niewiemjaktootagowac
#blizzard #starcraft2 #starcraftboners #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_cnekPBiFQHPMbnJweoC0gWmglHarT529.jpg
Pobierz













#csgo
#iem
i przy okazji mirki z #starcraft2 #sc2 o której polacy grają?
A tak poza tym to grasz jeszcze w poksa?
@kvvach: Na przyszłość: wchodzisz na twitch/esl_csgo/profile -> i z past broadcasts wybierasz to co chcesz i oglądasz bez spoilerów.