@niunix: czemu aż tak? Imo bardzo dobrze mi idzie i szybko się uczę, na boty na poziome wyższym bez trudu wygrywam, a to był mój pierwszy mecz online z żywym przeciwnikiem który wygrałem, więc mów sobie co chcesz ale dla mnie to jest sukces :)
  • Odpowiedz
Ostatnio na mirko można było zauważyć ogromne emocje związane z Nation Wars w #sc2. Polacy dali z siebie wszystko i byli ułamek od zakończenia tegorocznej edycji na pierwszym miejscu i dlatego dziękujemy im z całego serca!

Tymczasem, jeżeli kogoś ominęły te emocje lub chciałby sobie przypomnieć to specjalnie dla tych osób przygotowaliśmy soczyste podsumowanie gier z ostatniej soboty.

http://www.blizzone.pl/sc2/nation-wars-iv-polacy-o-krok-od-niespodzianki

#sc #starcraft2 #starcraft
Blizzone - Ostatnio na mirko można było zauważyć ogromne emocje związane z Nation War...

źródło: comment_APsHn4eonbEBhWIYMaoetlNkjGrXgxj7.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ImperiumCienia dodam tylko, że Emil to akurat mierny komentator. Na Polskiej scenie najlepszy jest Zedd oraz Indy. Często też komentują wspólnie, a Indy prowadzi kanał bardzo aktywnie, cały czas utrzymuje się w topce polskich protossów
  • Odpowiedz
Cześć i czołem. Jeżeli ktoś chciałby pograć jakiś turniej w #starcraft2, a przy okazji coś wygrać to zapraszamy na Legacy of the Blizzone! Do wygrania m.in klawiatura Roccat Suora (fotka i opis w komentarzu) oraz karnety i jednodniowe bilety na #iemkatowice.

Zasady są proste - każdy może brać udział, mamy 4 turnieje kwalifikacyjne, a 5 turniej to oczywiście finał.
Najbliższy turniej już jutro o 16:00, a w
Blizzone - Cześć i czołem. Jeżeli ktoś chciałby pograć jakiś turniej w #starcraft2, a...

źródło: comment_dJE04OQSqGvu9hUKokVRu7Smihh7FbUq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlameRunner: @wensz: W sumie podesłaliście mi fajny pomysł. Spróbuje zagadać do naszych grafików czy nie zechcieliby zaprojektować czegoś z gier Blizzarda, a później możemy to opublikować dla każdego chętnego.
  • Odpowiedz
@gaily: Jeżeli chodzi o QA to nie mam pojęcia, ale raczej pracownicy tam nie głodują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nasi rodacy, którzy pracują w działach "Community Managementu" nie narzekają na swoje pensje, więc i tutaj nie ma się czym martwić.

@drivt91: Nie ma z góry ustalonego terminu. Wisi tak długo, aż kogoś znajdą, dlatego niektóre oferty wiszą już od paru miesięcy (np. e-sport manager).
  • Odpowiedz