Właśnie rozpoczyna się trzeci sezon Global StarCraft II League w 2017 roku. Po raz pierwszy od pięciu lat w tak prestiżowych rozgrywkach bierze udział Polak. Jego mecz odbędzie się za zaledwie kilka minut, a pierwszym przeciwnikiem będzie zwycięzca poprzedniego sezonu GSL.
Link: https://www.twitch.tv/gsl
Bracket: http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/2017_Global_StarCraft_II_League_Season_3/Code_S

#esport #starcraft2 #starcraft #sc2
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vecarius: dzięki. Gumiho kojarzę i wiadomo Elazera, tamtych dwóch niestety nie, choć nie jestem pewien czy Rogue mi się kiedyś obił o uszy. Zmienia się ta scena StarCraftowa, lata lecą i nowi zawodnicy się pojawiają.

EDIT: dodaj może #sc2 po popularny.
  • Odpowiedz
Ktoś tam pewnie z Was kojarzy #pyrkon. Jeżeli tak to wpadamy z taką pewną nowiną, że gier Blizzarda na nim na pewno nie zabraknie. Wpadamy tam i rozkładamy swoje stanowisko, na którym będziemy posiadać m.in ponad 50 komputerów, na których będzie można pograć w #heroesofthestorm, #overwatch, #hearthstone, #starcraft2 oraz #diablo3

Dodatkowo udostępniamy kącik retro do pogrania w
Blizzone - Ktoś tam pewnie z Was kojarzy #pyrkon. Jeżeli tak to wpadamy z taką pewną ...

źródło: comment_x9u5WChZGiv2DVHCxfU4mZ5oPHPC7H5B.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheNaturator: elo. Do diablo będzie kolejka? zapisuję się już teraz :-D Dawno nie grałam w dwójkę xD
Czy można od razu witać się hasłem usuń konto czy jednak lepiej nie?
  • Odpowiedz
#starcraft2

Heja,
mam dośc głupie pytanie. Czy byłby ktoś w stanie kto nie gra albo ma przerwie od #sc2 pozyczyc konto na kilka dni? Chciałbym spróbować multi a trail nie daje takich mozliwosci az.
Po wszystkich wyśle jakieś piwko lub słodycze :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam wszystkim wiosenną promocję w sklepie #blizzard http://gear.blizzard.com/spring-clearance-sale-2017
Niektóre rzeczy za grosze można dorwać.
Moja paczka już dotarła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli ktoś jest ciekawy jakie są dodatkowe koszta to przy paczce za 115$ dochodzi przesyłka 25$ i 130 pln opłat w urzędzie celnym.
#warcraft #starcraft #starcraft2 #hearthstone #diablo3 #overwatch
krolikwielepiej - Polecam wszystkim wiosenną promocję w sklepie #blizzard http://gear...

źródło: comment_TJk7SRNMKWMIteUkAt6ZkMeMblllyGOG.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blizzard #starcraft2
Siemanko Mircy, kupiłem SC2 Battlechest 2.0. Wklepałem kluczyk jak to zawsze w konto na stronie. I śmiga, widnieje na koncie, ale na appce blizza dalej mam tylko starter pack dostępny, o co chodzi?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach