#gry #starcraft #blizzard
Siema Mirki. Moje pytanie jest następujące: czy jeżeli będę chciał grac w #starcraft2 rankedy to będę musiał kupić podstawkę z wszystkimi dodatkami czy tylko podstawka wystarczy? Pytam bo nie mam za bardzo pojęcia jak to wygląda od strony technicznej.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Avogadro: Kupując Wola (podstawa) oraz hotsa (1 dodatek) zyskujesz dostęp do ich kampanii. Ogólnie to jeżeli chodzi o grę na multi tylko lotv (najnowszy dodatek). W lotvie gra najwięcej ludzi, nie trzeba czekać po parę minut na wczytywanie i szukanie graczy.
  • Odpowiedz
Siema mirki z #warcraft . Odkopałem ostatnio swoje konto battle net i chciałem pograć w warcrafta 3 frozen throne ale nie mam klucza do wc3 ;/ Czy jakiś dobry mirek mógłby użyczyć mi swojego klucza ? Nowy cd key kosztuje 10 euro ;/ Mogę w zamian oddać klucze do d2 d2lord ewentualnie moge użyczyć swoje konto battlenet do pogrania w sc2 albo diablo 3 #battlenet #diablo3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na wykopie tematem numer jeden od wczoraj jest samotna matka na You Tube, a tym czasem polak - elazer po niesamowitym wczorajszym finale wygrywa WCS Valencia w #starcraft2 i zgarnia główną nagrodę 25k$.

W finale nastąpił niezwykły zwrot akcji. Po czterech rozegranych meczach, wynik 3:1 wskazywał na wielką porażkę nastoletniego polaka. Jednak to w tym momencie następuje niezwykły zwrot akcji, a przyczynił się do tego:


Snute o którym mowa, przez wszystkie
traceur07 - Na wykopie tematem numer jeden od wczoraj jest samotna matka na You Tube,...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@traceur07: Kurde nie śledzę sceny ale ty gościu powinieneś pisać jakieś felietony e-sportowe te emocje,ta charyzma huehue tak poważnie to myślałem że koreańcy tam miażdżą wszystko co na swej drodze jak widać się myliłem
  • Odpowiedz