Planuje zmienić mojego leciwego soundbara JBL 5.1(foto) na coś nowszego i lepszego. Odpadają soundbary z satelitami (odpinane to ostateczność ) ze względu na brak miejsca.
Większość sprzętu w domu to samsung więc myślałem nad Q900F ale nie mogę tego znaleźć w Europie. Q800F wydaje mi się za słaby.
Myślałem tez nad sonos arc ultra + sub wiec moze ktoś się wypowie czy to sensowne rozwiązanie? Może JBL 1300 ? Pomieszczenie to 22m²
Większość sprzętu w domu to samsung więc myślałem nad Q900F ale nie mogę tego znaleźć w Europie. Q800F wydaje mi się za słaby.
Myślałem tez nad sonos arc ultra + sub wiec moze ktoś się wypowie czy to sensowne rozwiązanie? Może JBL 1300 ? Pomieszczenie to 22m²























Celuje w tvika 55 cali ew. 50, bo pokój 15m2 więc żebym nie przeszarżował.
Pytanie z doświadczenia czy starcza Wam nagłośnienie we współczesnych tvikach czy wspieracie się soundbarem?
Czy soundbar robi aż taką różnicę i ew. jaki polecacie do 1000zł?