Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@jaworiano: Xiaomi MI10 od FosterTech na fakturę za 2700. Jestem zadowolony.
@Ignacy_Loyola: była wersja 8/128 za 799, ale już pewnie nie prędko wróci, więc raczej tak
Jaki smartfon w okolicach 1000zł wybrać?
Warunki - starszy teść 72 lata: takie same fizyczne przyciski z przodu jak w jego starym Samsung Galaxy Grand Prime, ten sam system, możliwie mało zmian.
#smartfon #smartfony #telefony #pytanie #telekomunikacja
P.S. Słabo się na tym znam, ale pomyślałem - może by mu kupić Samsung Galaxy S6 albo S7? One jeszcze mają takie przyciski...
Warunki - starszy teść 72 lata: takie same fizyczne przyciski z przodu jak w jego starym Samsung Galaxy Grand Prime, ten sam system, możliwie mało zmian.
#smartfon #smartfony #telefony #pytanie #telekomunikacja
P.S. Słabo się na tym znam, ale pomyślałem - może by mu kupić Samsung Galaxy S6 albo S7? One jeszcze mają takie przyciski...
@alfokloda0: S7 albo troche wiekszy S7 Edge
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@alfokloda0: środkowy jest naciskalny, a pozostałe dwa są dotykowe.
- 1
@Joe_Black: Realme 6
@Joe_Black: https://www.pepper.pl/promocje/w-niemieckim-media-markt-lg-g8s-thinq-za-311-eur-1376-zl-u-nas-2000-290301
Taka okazja sie dlugo nie powtorzy, teraz jest coprawda nieco drozej jak na Pepperze ale w tej cenie masz OLED'a, aparat z OIS, Snapa 855, IP68 i ladowanie indukcyjne. Za zapis do newslettera -10EUR.
Taka okazja sie dlugo nie powtorzy, teraz jest coprawda nieco drozej jak na Pepperze ale w tej cenie masz OLED'a, aparat z OIS, Snapa 855, IP68 i ladowanie indukcyjne. Za zapis do newslettera -10EUR.
- 0
- 0
- 0
- 0
Ile czasu trwa dostawa z polskiego magazynu aliexpress? Pokazuje mi że "Estimated Delivery on 08/21" XDdd
#smartfony #aliexpress #kiciochpyta
#smartfony #aliexpress #kiciochpyta
- 0
@CudaliPL: kupon na OnePlus8 nie działa :c
- 0
@swag_czajnik: wykorzystany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zachęcamy dołączyć na nasz kanał na telegramie i czekać na nowy!
https://t.me/gearbestcouponcudali
Zachęcamy dołączyć na nasz kanał na telegramie i czekać na nowy!
https://t.me/gearbestcouponcudali
Szukam pierwszego smartfona dla dziecka lvl 10.
Zależy mi na średniej półce cenowej, nie musi mieć 10 aparatów, ale żeby dało się na nim przede wszystkim grać w gry z Google Play :D
Fajnie by było, gdyby był dostępny w #plus, bo tam przedłużymy umowę.
Zastanawiam się nad jakim
Zależy mi na średniej półce cenowej, nie musi mieć 10 aparatów, ale żeby dało się na nim przede wszystkim grać w gry z Google Play :D
Fajnie by było, gdyby był dostępny w #plus, bo tam przedłużymy umowę.
Zastanawiam się nad jakim
@Matricaria: umowa w plusie to żart. Chyba, że dostaniesz jakaś super ofertę. Mnie bardziej się opłaca wziąć telefon na rynku i ofertę na kartę
@L3gion: skoro telefon do gier to oczywiste że zauważy
@Matricaria: nie wiem czym dla ciebie jest średnia półka bo to dosyć rozległa półka cenowa, jeśli bliżej 1000zł to coś z mediatekiem g90t jak na przykład realme 6
@Matricaria: nie wiem czym dla ciebie jest średnia półka bo to dosyć rozległa półka cenowa, jeśli bliżej 1000zł to coś z mediatekiem g90t jak na przykład realme 6
Cześć,
Czy istnieją jakieś telefony z ekranem oled które nie mają zielonego odcienia na ciemnych / szarych tłach? Próbowałem 7T i teraz Poco F2 Pro i jest praktycznie ten sam problem, na ciemniejszych kolorach wyświetla się zielony kolor. Pewnie mógłbym się do tego przyzwyczaić, ale wygląda to tragicznie za każdym razem jak tylko rzuci mi się to w oczy bo na przykład jakaś aplikacja koniecznie korzysta z szarego koloru uwydatniającego ten paskudny
Czy istnieją jakieś telefony z ekranem oled które nie mają zielonego odcienia na ciemnych / szarych tłach? Próbowałem 7T i teraz Poco F2 Pro i jest praktycznie ten sam problem, na ciemniejszych kolorach wyświetla się zielony kolor. Pewnie mógłbym się do tego przyzwyczaić, ale wygląda to tragicznie za każdym razem jak tylko rzuci mi się to w oczy bo na przykład jakaś aplikacja koniecznie korzysta z szarego koloru uwydatniającego ten paskudny
@bamsebjorn: iPhone XS nie ma takiego problemu, zawsze w jakimś sklepie na wystawie możesz sobie sprawdzić
@bamsebjorn: są, ale to loteria, czasami trafisz na zły egzemplarz i tyle, możesz wymienić tego 7t i poco, niech przyślą nową sztukę
- 0
@Ignacy_Loyola: Pixel 4a moim zdaniem lepszy
@Ignacy_Loyola: SE to zupełnie inna półka wydajnościowa - procesor jest prawie 3 razy wydajniejszy niż ta popierdółka od snapdragona
- 0
#smartfony
Jak myślicie, jest sens kupować szkło na aparat?
https://allegro.pl/oferta/szklo-na-aparat-do-xiaomi-redmi-note-9-pro-9420394054
W RN9Pro wyspa z aparatem mocno wystaje. Pewnie nawet ponad poziom etui.
Pewnie
Jak myślicie, jest sens kupować szkło na aparat?
https://allegro.pl/oferta/szklo-na-aparat-do-xiaomi-redmi-note-9-pro-9420394054
W RN9Pro wyspa z aparatem mocno wystaje. Pewnie nawet ponad poziom etui.
Pewnie
- 0
- 0
Naprawdę nie ma już telefonów z ekranem w okolicach 5.3"? Poza turbobudżetowymi galaxy i pixelem 3a nic nie mogę znaleźć.
Jak nosicie takie duże telefony w kieszeni? xD
#smartfony
Jak nosicie takie duże telefony w kieszeni? xD
#smartfony
@kexus512: s10e, pixel 4a, samsung a40/41, iPhone SE 2020 są całkiem niewielkie i godne polecenia, ale fakt że coraz mniej tego :c
@tomasz-coolins p-----y takie że aż mi oczy musztardą zachodzą. Kto to kupuje? Brainlety.
- 2
@Gymski: Chce kupić xiaomi redmi note 8t ale może jeszcze coś znajde


















Zapraszamy na nasz kanał na Telegramie, gdzie trafiają wszystkie promocje!
Kanał na telegramie! <------------------------ DOŁĄCZ
Kupony
źródło: comment_1598278613C4KIpDSG18ujCZycRsWbiF.jpg
Pobierz@ZidaneNS
@Norbit11
@brudny
@Pieniek
@MikeR