Siema,
potrzebuję kogoś kto ogarnia #matlab #simulink i #elektrotechnika, a nawet #elektroenergetyka
Zostaw komentarz, a napiszę PW ( ͡º ͜ʖ͡º)
potrzebuję kogoś kto ogarnia #matlab #simulink i #elektrotechnika, a nawet #elektroenergetyka
Zostaw komentarz, a napiszę PW ( ͡º ͜ʖ͡º)













#studbaza #matlab #simulink