• 4
Jeb*na małpa. Cały dzień straciłem. Jeżeli chodzi o poziom trudności to widzę to tak:
Sekiro > DS1 > DS3 > DS2 #darksouls #sekiro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ok, moja gra się kończy na małpie. 1 faze przechodzę bez hita natoniast 2 faza to dla mnie czarna magia. Nie mogę nawet dotknąć tej małpy #sekiro
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rihter: Jak widzisz że sie szykuje do krzyku to sprintujesz do tyłu i tyle. W najgorszym wypadku zabierze ci z połowę paska terroru ale wtedy weź po prostu środek na uspokojenie i tyle.
  • Odpowiedz
@Rihter: Druga faza jest banalnie prosta, jak "pływa" po ziemi to przeskakujesz, 2-3 hity i uciekasz, jak szarżuje to 2-3 ataki parujesz aż do ciosu z powietrza, jak go zablokujesz to masz darmowe kilka ciosów, po czym od razu s---------z bo będzie wyć. Powtarzać aż zdechnie XDD I nie zapomnij zabić jej drugi raz i dobić do końca to dostaniesz ninjutsu i osiągnięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Właśnie skończyłem Sekiro, piękna to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno będzie to jedna z moich ulubionych gier ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sekiro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mnie w-----a ten Demon Nienawiści, jak uda mi się raz na pięć podejść zbić pierwszy pasek hp to w drugiej zrobię jeden atak za dużo i deduwa, i tak chyba z 2 godziny dzisiaj
#sekiro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedem wloczni za pierwszym podejsciem cale pierwsze zycie mu zbilem bez dostania hita i zdehlem.
Teraz przez 3 proby nie udalo mi sie nawet polowy postury zbic (°° jak to mozliwe XD
#sekiro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bims: Zawsze tak jest. Raz jakiegoś bossa prawie zabijesz, a potem męczysz się z nim znowu przez kolejne 25 prób ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gry #sekiro Kamera w tej grze kur.. jest! Dochodzę do takiego wniosku po (UWAGA SPOJLER) drugiej walce z małpą i jej żulerską żoną.
Sorry za mały spojler ale nie wiem jak takowe ukrywa się na telefonie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Anon_lvl_15 Do pierwszych soulsow kupiłem właśnie pada od Xboxa360 który służy mi wiernie do dzisiaj. W większość gier (oprócz typowych strzelanin) gram na nim. A PS4 mam, ale to tylko do exclusivów.
  • Odpowiedz
Lubię, gdy dzięki grze wchodzę w swego rodzaju trans, gdy po pewnym treningu nie myślę już, co robić, tylko reaguję odruchowo.


@Mordeusz: Myślę że bardziej Devil May Cry 5 Ci przypadnie do gustu niż Sekiro. W Sekiro za niemyślenie i działanie 'mechaniczne' dostaje się srogie baty, do każdego przeciwnika trzeba podejść skupionym, na poważnie i w inny sposób.
Za to w DMC masz masę combosów do nauczenia się, walka jest
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To co się odpierdziela w Zamku pod wieczór to jest masakra, j----e Lego Ninjago ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#sekiro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach